Panasonic Sanal Gerçeklik Gözlüğünü Tokyo’da Tanıttı

0
0
0
0
0
Sanal gerçeklik yarışı tüm hızıyla devam ederken, teknoloji piyasasının devlerinden dikkat çekici haberler gelmeye devam ediyor. Bu yarışa dahil olmak isteyen Panasonic, Oculus Rift, Samsung Gear VR ve Sony Project Morpheus’a rakip olacak bir projeyle oyuna katılmak istiyor. 
Sanal gerçeklik yarışı tüm hızıyla devam ederken, teknoloji piyasasının devlerinden dikkat çekici haberler gelmeye devam ediyor. Bu yarışa dahil olmak isteyen Panasonic, Oculus Rift, Samsung Gear VR ve Sony Project Morpheus’a rakip olacak bir projeyle oyuna katılmak istiyor. 

İlk olarak Tokyo’daki bir etkinlikte ortalığa çıkan gözlük kullanıcılarına 90 derecelik bir görüntüleme açısı sunuyor. Kulağa sabitlenebilen ve oldukça konforlu bir kullanıma sahip olan gözlükte OLED ekran bulunuyor ve 75 fps video kaydedebiliyor. Ayrıca çok yönlü kamera sistemi sayesinde tüm açılardan fotoğraf çekebiliyor veya video kaydedebiliyor.2020’de düzenlenecek olan Tokyo Olimpiyatları’nda kullanılması planlanan gözlüğün ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz bilinmiyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0