• "Pardon Kuzenim Yazmış" Deyimini Gerçeğe Dönüştüren, Sizin Yerinize Tweet Atan Bot Sistemi: ChatLike.Me
0
0
0
0
0
İnternet üzerinde yeni türeyen ChatLike.Me adındaki bot, sizin yerinize tweet atabiliyor.

Dünyaca ünlü sosyal ağ Twitter'ın, kişilerin veya kurumların kendileri veya çevrelerinde olup bitenlerle ilgili haberleri, hissettiklerini ve düşüncelerini 140 karakterlik kısa mesajlar halinde paylaştığı bir platform olduğunu biliyoruz. Tweet atıp, favori veya retweet almayı çok sevdiğimiz için gün içerisinde mümkün olduğu kadar çok tweet atmakla veya okumakla meşgul oluyoruz.

Günümüz de hayatın zor olması sebebi ile İşten güçten vakit bulamayan insanlara sevindirici bir haberimiz var, artık chatlike.me bot sitesi üzerinden kendi adınıza tweet atılabilmesini sağlayabilirsiniz. 
Bu uygulama sayesinde ortaya ciddi olduğu gibi komik tweetler de ortaya çıkabiliyor, hepimizin çok kullandığı cümlelerden olan "Pardon pampa, kuzenim yazmış" cümlesi böylelikle cuk diye kendine bir yer edinmiş oldu.

Bu uygulamayı kullanmak için, bulunduğu sayfasına tıklayıp “Enter your screen name”  bölümüne Twitter kullanıcı adını yazmanız yeterli olacak. Ardından sizin anlatım dilinizi kavrayan bu bot, kısa süre sonra sizin adınıza atabileceği tweetleri gösteriyor. Türkçe konusunda birçok devrik cümle kurduğuna rastladığımız bu botu dilerseniz kullanarak Twitter profilinizin aktif olmasını sağlayaiblirsiniz. Özellikle fake, yani sahte hesaplarda oldukça işe yarayacak gibi görünüyor.

Kaynak : http://thenextweb.com/twitter/2016/10/17/twitter-bot-alter-ego/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0