PES 2017’nin Demosu Yayınlandı!

0
0
0
0
0
PES 2017’nin Demosu Yayınlandı!
Günlerdir oyun içi videoları ve ilgili haberlerini paylaştığımız PES 2017’nin demosu nihayet indirilebilir duruma geldi.

Konami, geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru PES 2017’nin demosunun çıkacağı tarihi açıklamıştı. İlk olarak PS3, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanacağı belirtilen PES 2017’nin demosu beklendiği gibi bugün itibariyle indirmeye sunuldu. Önceki sürümlerine oranla yapay zekanın daha fazla devreye girdiği oyunda, karşı taraf (yani bilgisayar) sizin nasıl oynadığınızı öğrenebiliyor ve taktiğini ona göre belirleyebiliyor. Dolayısıyla oyuncular güçlü bir yapay zekaya karşı daha iyi mücadele edebilmek için oyun esnasında farklı taktikler üretmek zorunda kalacaklar.

Atletico Madrid, Arsenal, Barselona, Boca Juniors, River Plate, Corinthians, Flamengo, Almanya ve Fransa gibi takımların yer aldığı demonun tüm platformlar için çıkacağı tarih ise 15 Eylül

Eurogamer tarafından paylaşılan PES 2017’nin 10 dakikalık oyun içi videosunu da dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. PS3 için indirme linkine buradan, PS4 için buradan ve Xbox One için de buradan ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0