Playstation 4'e Kablosuz Kulaklık Geliyor

0
0
0
0
0
Playstation 4'e Kablosuz Kulaklık Geliyor
Sony, Playstation 4 için çok yakında yayınlanacak olan 1.6 yazılım güncellemesi için müjdeyi verdi. Tanıtımı daha önce yapılmış olan Pulse kablosuz kulaklıkları artık kullanabileceğiz.
Sony çok yakında PS 4'ün yazılımı için çok yakında yayınlanacak olan 1.6 güncellemesi için daha önce tanıtımını gerçekleştirdiği  Pulse ve Pulse Elite kablosuz kulaklıkları destekleyeceği açıklamasını yaptı.

Şimdiye kadar sadece PS 4'ümüzün yanındaki mono kablolu kulaklık ile kullanabildiğimiz Playstation'ımızı bundan sonra üstüns es kalitesine sahip, kablosuz Pulse'larımız ile de rahatlıkla kullanabileceğiz.

7.1 sanal sorround ses desteğine sahip Pulse ve Pulse Elite kablosuz kulaklıklar Sony'nin deyimi ile "kristal berraklığında" ses kalitesi ile oyun içi iletişim sağlamanızı sağlayacak.

Güncellemenin ardından piyasada olması beklenen bir diğer ürün olan Sony Gold kablosuz kulaklıklar da yalnızca Playstation 4, PS 3 ve PS Vita için özel olarak geliştirilmiş ve oynadığınız oyuna göre farklı ses modlarına sahip ve bir de ses engelleyici bir mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofon sayesinde konuşmanıza başka bir ses karışmadan iletişim kurabiliyorsunuz.

Yine güncelleme için açıklamalarını sürdüren Sony, USB bellek vasıtası ile de yüklenebilecek olan güncelleme için "ilerleyen zamanda tüm PS uygulamaları için zorunlu olacak" dedi.

Playstation'ın Sony Gold Wireless Headset ürün bilgileri ve fiyatı için sizleri şöyle alalım
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0