PlayStation 4'ün Türkiye Fiyatı Ne Kadar Oldu?

1
0
0
0
0
PlayStation 4'ün Türkiye Fiyatı Ne Kadar Oldu?
Yurtdışında iki ürün alabilirken devlete ödediğimiz vergilerle yurtiçinde bir ürünü zorlanarak almaya çalıştığımız Türkiye'de döviz kuru değişikliklerinin son mağduru da Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 oldu.
Döviz kurlarının çok hızlı bir şekilde artması sonucu yabancı para birimi üzerinden iş yapan birçok kişi ve kurum ciddi anlamda etkilendi. Euro'nun 3 TL'yi geçmesi ve Dolar'ın 2.5 TL'ye dayanması ile beraber özellikle yurtdışı bağımlılığımız olan teknoloji ürünlerinin fiyatları da fazlasıyla arttı. Yurtdışında iki ürün alabilirken devlete ödediğimiz vergilerle yurtiçinde bir ürünü zorlanarak almaya çalıştığımız Türkiye'de döviz kuru değişikliklerinin son mağduru da Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 oldu.

Sony Türkiye, PlayStation 4'ün fiyatını önsipariş ile birlikte 1399 TL olarak belirlemiş ve fiyatında herhangi bir artış olmayacağını söylemişti. Ancak döviz kurunun bu derece bir artış göstermesi sonucu PlayStation 4'ün fiyatına da bir güncelleme yapıldı.

 PlayStation 4 Kaç Para Oldu?


Bugün itibariyle teknoloji marketlerinin stoklarına tekrar giren PlayStation 4, güncel 1549 TL fiyatıyla TeknoSA'da 10 dakika içerisinde tükendi. Diğer teknoloji marketleri de yavaş yavaş PlayStation 4 stoklarını yayınlamaya başladı. Yeni nesil oyun konsolunu hemen satın almak istiyorsanız, bu marketleri takip etmenizde fayda var.

 PlayStation 4 İnceleme Yazısı
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0