Playstation 4'ler Hatalı mı?

1
0
0
0
0
Playstation 4'ler Hatalı mı?
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 ile ilgili olarak yeni bir hata daha ortaya çıktı. Üst üste pek çok kullanıcının yaşadığı görüntü bozuklukları ile ilgili olan bu sorun kırmızı ışık hatasından sonra en büyük problem olarak görünüyor.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 ile ilgili olarak yeni bir hata daha ortaya çıktı. Üst üste pek çok kullanıcının yaşadığı görüntü bozuklukları ile ilgili olan bu sorun kırmızı ışık hatasından sonra en büyük problem olarak görünüyor. Pek çok kişi görüntülerde yaşanan bu sorunun HDMI kaynaklı olduğunu düşünse de sorunu yaşayan kişiler tarafından bu hatanın HDMI kaynaklı olmadığı teyit edilmiş durumda. Playstation 4'te yaşanan bu sorunun yazılımsal bir hata olduğu veya GPU kaynaklı bir hata olabileceği düşünülüyor. Şu ana kadar Sony'den bu konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama gelmiş değil; ancak yakın zaman içerisinde Sony'den de konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulunmasını bekliyoruz.

Playstation 4'ün piyasaya çıkmasınn üstünden 2-3 ay gibi bir süre geçtiğini düşünürsek konsolda bazı hataların yaşanması çok doğal ve şu ana kadar Sony firmasının bu konulardaki tutumunu da taktir etmek gerek. Sony'den kaynaklanan Playstation hatalarında Sony firması sorunlu konsol yerine yeni bir konsol veriyor. 

 Playstation 4 İncelemesi
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0