Yarın PlayStation 4'e Yukimura Adında Büyük Bir Güncelleme Geliyor

1
0
0
0
0
Yarın PlayStation 4'e Yukimura Adında Büyük Bir Güncelleme Geliyor
Yarın PlayStation 4’e en sonunda büyük bir güncelleme geliyor. Bu güncellemenin içinde birkaç tane hoş yeniliklerde var.
Yarın PlayStation 4’e en sonunda büyük bir güncelleme geliyor. Bu güncellemenin içinde birkaç hoş yenilikler de var. Güncellemenin ne kadar büyük olduğunu gösterebilmek için güncellemeye bir de kod adı takmışlar.

Güncellemenin kod adı : Yukimura.

Bu güncelleme çok uzun süredir bekleniyordu. Böyle büyük bir güncellemenin çok fazla değişiklikle birlikte geleceği düşünülüyordu, fakat çok çarpıcı değişiklikler içerdiği söylenemez.
 

 Durdur / Devam et Özelliği :


PS4 ilk kez 2013’te duyurulduğunda yenilikçi bir özellikle birlikte geleceği söyleniyordu. Bu özellik oyun oynarken PS4’ün güç tuşuna bastığımızda konsol kendini bekleme moduna alması. Böylece tekrar güç tuşuna bastığımızda oyuna kaldığımız yerden devam edebilecektik. Sony’nin dediğine göre yakında tüm oyunlar bu özelliği destekliyor olacak.
 

 Yedekleme özelliği:


Diğer yeni özellik ise tüm oyun kayıtlarını ve sistem ayarlarını bir harici hardiske yedeklemeyi sağlıyor. Böylece herhangi bir veri kaybı olduğu zaman yedeklediğimiz bilgileri geri yükleyebileceğiz.


Bu iki ana yeni özellik dışında bir de sosyal ağlarla bağlantı sağlayıp PS4’ü olan Facebook arkadaşlarınızı görebileceksiniz. “Bu oyunu hangi arkadaşın oynuyor ? ” başlığı altında oynadığınız oyunu oynayan arkadaşlarınızı görebileceksiniz. Ayrı gameplay videolarını artık Dailymotion’a da yüklemeye izin veriyor.

Güncelleme 2.5, bundan sonraki gelecek olan güncellemelerin otomatik yüklenmesini sağlayacak bir yenilikle daha geliyor.

Kaynak : The Verge
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0