PS4’e, Xperia Z3 ile Uzaktan Bağlanabileceksiniz

0
0
0
0
0
​Sony’nin “kasım ayında çıkacak” dediği PS4 Remote Play özelliği, Google Play Store üzerinden indirmeye sunuldu. Henüz kasım ayına girmemiş olmamıza rağmen şu andan itibaren uygulamayı Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Compact Tablet sahipleri indirmeye başladı.
Sony’nin “kasım ayında çıkacak” dediği PS4 Remote Play özelliği, Google Play Store üzerinden indirmeye sunuldu. Henüz kasım ayına girmemiş olmamıza rağmen şu andan itibaren uygulamayı Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Compact Tablet sahipleri indirmeye başladı.
 
Uygulamayla birlikte Wi-Fi sayesinde PlayStation 4 konsoluna bağlanıp, televizyondaki görüntüyü telefon ekranınıza aktararak Dualshock yardımıyla oyunları oynayabiliyorsunuz. Böylelikle evde oyun oynarken televizyona bağımlı kalmıyorsunuz. Bu şekilde oyun oynarken televizyona bağımlı olmak zorunda kalmıyorsunuz.
 
Sony’nin Z3 ailesi için getirdiği bu özelliğin Z2 için de gelmesini bekliyoruz. Yalnız resmi olarak açıklama gelmediği için tarihiyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0