Playstation Store'dan Bahar İndirimleri

1
0
0
0
0
Playstation Store'dan Bahar İndirimleri
Baharın gelmesi ile birlikte oyun indirimleri de başlıyor ve bu indirimlerin ilki Playstation oyunlarının satıldığı Playstation Store'da başladı
Baharın gelmesi ile birlikte oyun indirimleri de başlıyor ve bu indirimlerin ilki Playstation oyunlarının satıldığı Playstation Store'da başladı. Genel olarak indirimler konusunda en başarılı platform sürekli kampanyaları ile hiç şüphesiz ki Steam'dir. Steam'den sonra indirim açısından en başarılı platform Playstation Store'da da şu anda bahar indirimleri başladı. Bu bahar kampanyası içerisinde tüm oyunları barındırmıyor ancak Battlefield 4, Demon's Souls, Castlevania: Lords of Shadow 2 ve One piece: Pirate Warriors 2: New World Edition gibi birbirinden başarılı oyunlarda indirim bulunuyor. Üstelik eğer Playstation Plus üyeliğiniz varsa ekstra indirim alıyorsunuz.

Üstelik bahar indirimleri yalnızca Playstation 3 değil aynı zamanda Playstation Vita oyunlarında da var. Playstation Vita'da The Walking Dead, Playstation All-Stars: Battle Royale, Killzone: Mercenary, Injustice: Gods Among Us, Soul Sacrifice ve Batman: Arkham Origins Blackgate gibi başarılı oyunlarda indirim bulunuyor. Yine aynı şekilde Playstation Plus üyesiyseniz yine ekstra indirim kazanıyorsunuz.

Genel olarak bu bahar kampanyasının inanılmaz büyük bir kampanya olduğunu söyleyemeyiz; ancak yine de güzel oyunlarda gayet iyi indirimler bulunuyor. Playstation 3 veya Playstation Vita kullanıcısıysanız Playstation Store'da ki bahar indirimlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0