Ucuz Playstation 4 Sürümü Geliyor

0
0
0
0
0
Ucuz Playstation 4 Sürümü Geliyor
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4'ün normal fiyatı çıkış yaptığından bu yana 399 dolar. Özellikle bir önceki nesilde Sony'nin Playstation 3'ü cidden çok yüksek bi fiyattan sattığını düşünürsek Playstation 4'ün 399 dolar olmasının makul olduğunu söyleyebiliriz.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4'ün normal fiyatı çıkış yaptığından bu yana 399 dolar. Özellikle bir önceki nesilde Sony'nin Playstation 3'ü cidden çok yüksek bi fiyattan sattığını düşünürsek Playstation 4'ün 399 dolar olmasının makul olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tabi ki ilerleyen zamanlarda (bir kaç sene sonra) Playstation 4'ün fiyatında da indirimler olacaktır. Hatta bir indirim daha doğrusu yeni bir Playstation 4 paketi söylentisi var. That1one_guy adlı bir Reddit kullanıcısın Reddit üzerinde açtığı konuya göre Playstation 4'ün bazı özelliklerinin kısıldığı özel bir Playstation 4 sürümü piyasaya çıkacak ve bu Playstation 4 sürümünün fiyatı 280 dolar olacak.

That1one_guy adlı bu kullanıcı bir perakende firmada çalılştığını ve bu paketin hazırlandığını belirtiyior. Halihazırda Playstation 4'ün en büyük rakibi olan Xbox One'ın fiyatının Playstation 4'ten 100 dolar daha fazla olduğunu ve Microsoft'un kesinlikle ucuz Xbox One gibi bir düşüncesinin olmadığını düşünürsek eğer That1one_guy'ın bu haberi doğruysa 280 dolarlık Playstation 4 kesinlikle Sony'nin bir adım öne çıkmasını sağlayacaktır. Ancak bunun yalnızca bir kullanıcı tarafından çıkarılmış bir sızını olduğunu ve herhangi bir resmi açıklamanın gelmediğini söylemekte fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0