• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon Go'yu Apple Watch'ta Oynamayı Hayal Edenlere Kötü Haber

Pokemon Go'yu Apple Watch'ta Oynamayı Hayal Edenlere Kötü Haber

0
0
0
0
0
Pokemon Go'yu Apple Watch'ta Oynamayı Hayal Edenlere Kötü Haber
Apple Watch’ta Pokemon Go oynanması birçok kişiyi sevindirmişti. Ancak görünüşe göre tam olarak kullanıcılar saatlerinde Pokemon Go oynayamayacak.

Bildiğiniz üzere Apple, iPhone 7’yi tanıttığı basın toplantısında Nintendo ile ortaklığı kapsamında Pokemon Go oyununun Apple Watch’a geleceğini duyurmuştu.

Birçok kişinin bu duruna sevinmesi hatta sırf bu durum için Apple Watch alacak olması beklenirken, detaylar geldikçe Pokemon Go’yu saatinde oynamayı hayal eden kullanıcılar için heves kırıcı haber geldi.

Pokemon Go her ne kadar Apple Watch platformuna gelse de bu uygulama kullanıcıların pokemon yakalaması konusunda bir yardım sağlamayacak ve aslında sadece sürekli kullanıcıların elinde telefonla yürümesini engelleyecek. Ancak bu uygulamadan faydalanacak kullanıcılar, yine PokeStop’larda zaman geçirerek pokemon yakalama gibi durumlarda yine telefonlarına ihtiyaç duyacak.

Tabii yine de aktif bir şekilde birçok kişi Apple Watch'tan Pokemon Go oynanılabilmesini bekliyor. Pokemon Go'nun Apple Watch için detaylarını anladığımız kadarıyla yakın zamanda öğreneceğiz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0