• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon GO’nun Kodlarına Gizlenmiş Büyük Değişiklikler Yolda!

Pokemon GO’nun Kodlarına Gizlenmiş Büyük Değişiklikler Yolda!

2
0
0
0
0
Pokemon GO’da çok büyük değişikliklerin yapılacağı ortaya çıktı. Yeni versiyonun kodlarında bulunan detaylar, büyük yeniliklerin yapılacağını gösteriyor.

Son dönemde popülaritesi düşmeye başlayan Pokemon GO, büyük yenilikler ile tekrar ivme kazanmak istiyor. Birçok yeniliğin yolda olduğu oyunda ilk ön plana çıkan ise trade, yani ticaret sistemi.

Görünüşe göre Pokemon takası vb yeniliklerin geleceği oyunda yeni itemler de olacak. Cool Incense ve Floral Incense adındaki iki itemin görüldüğü kodlarda bu incense’lerin ne işe yaracağı ise şimdilik bilinmiyor. Ayrıca Mew, Mewtwo’nun yanı sıra Articuno, Zapdos ve Moltres isimli ender Pokemonlar da görünüyor. Yani olur da bir yerlerde bunları görme şansınız daha da artacak gibi.

Aynı zamanda Pokestop, Gym’in yanı sıra Fort, yani kale isimli mekanlar da eklenecek. Buralarda ne gibi detayların olacağı bilinmiyor olsa da görünüşe göre Pokemon depolama yapabileceğimiz bir yer olabileceği söyleniyor.

Son olarak Google VR desteği de geleceği söylenen Pokemon GO’nun bu güncellemeleri ne zaman olacak, ne kadar sürede gelişim gösterecek hep beraber göreceğiz.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0