• Anasayfa
  • Mobil
  • Popüler Uygulama Prisma’ya Video Düzenleme Özelliği Geliyor

Popüler Uygulama Prisma’ya Video Düzenleme Özelliği Geliyor

0
0
0
0
0
Son dönemin en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma’da artık videolarınızı da düzenleyerek harika efektler ekleyebileceksiniz.

Çok kısa bir sürede milyonlarca kişiye ulaşan popüler fotoğraf düzenleme uygulaması Prisma, geçtiğimiz günlerde Android platformu için de resmi olarak yayınlanmıştı. Prisma uygulamasının Android’e çıkışından sonra uygulamanın yeni özelliği duyuruldu.

Mevcut durumda sadece fotoğraflarınızı düzenleyebildiğiniz Prisma uygulaması birkaç hafta içinde alacağı güncellemeyle video desteğine de kavuşacak. Prisma uygulamasının kurucu ortaklarından Alexey Moiseenkov yaptığı açıklamada uygulamanın yakın zamanda sadece fotoğrafları değil, aynı zamanda kısa süreli videoları da destekleyeceğini söyledi.

Böylelikle Prisma uygulamasında kısa süreli videolarınıza da Prisma efektlerini verebilecek, sosyal ağlarda bu videoları yayınlayabileceksiniz.

Neden sadece kısa süreli videolar desteklenecek?

Videolar işlenirken çok ciddi vakit aldığı için uzun süreli videoların düzenlenmesi hem kullanıcıya işkence gibi gelecek, hem de uzun süreli videolar Prisma efektleriyle anlamsız bir hal alacak. Aynı zamanda Prisma düzenleme yaparken internet bağlantısı kullandığından dolayı videoların düzenlenmesi büyük miktarda veri tüketmenize neden olacak. Bu nedenle Prisma uygulamasında kullanıcılar sadece kısa süreli videoları düzenleyebilecek. Süre limitinin ne kadar olacağı ise bilinmiyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0