• Anasayfa
  • Otomobil
  • Porsche, Özel 718 Spyder Aracının Görüntülerini Paylaştı

Porsche, Özel 718 Spyder Aracının Büyüleyici Görüntülerini Paylaştı

29
5
0
0
0
Alman otomotiv markası Porsche, ürettiği pahalı ve güçlü araçlarla biliniyor. Porsche, özel üretim bir aracının fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Araç, muazzam görüntüsü ve ince detaylarıyla büyüledi.

Porsche'nin özellikle GT modelleri, son derece özel olarak tasarlanan araçlar olarak biliniyor. Bazı Porsche alıcıları, araçlarının boyası ya da iç tasarımı gibi değişiklikleri yaparak aracını 'türünün tek örneği' haline getirmek isteyebiliyor. Bazılarıysa bu işi biraz daha öteye götürerek araçta çok büyük değişiklikler gerçekleştiriyor. Porsche Exclusive Manufaktur da tam olarak burada devreye giriyor.

Porsche'nin özel tasarımlarını gerçekleştirdiği özel departmanda (992) 911'den Panamera GTS'e kadar tüm araçlara 'Porsche dokunuşu' yapılıyordu. Şimdiyse 2020 model 718 Spyder modeline yapılan değişiklikler ortaya çıktı.

porsche

Porsche, "718 Spyder'ın silüeti, 718 serisinde kendini belli ediyor. Porsche Exclusive Manufaktur, yüksek performanslı roadster'ınızı daha da özel yapmanızı sağlıyor" başlığıyla birlikte özelleştirilmiş 718 Spyder'ın fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

porsche

718 Spyder aracına yapılan değişikliklerin bazıları hemen göze çarpan detaylar olmasa da ciddi bir fark yarattığını söylemekte fayda var. Porsche Exclusive, aracın farlarını hafifçe boyayıp normalde saten boyayla boyanan kapı kollarını da kararttı.

porsche

Aracın iç kısmı standart araçlara benzese de Porsche Exclusive, aracın rengiyle uyumlu bir anahtarı bulunduran deri bir anahtarlığı araca dahil etti. Bu değişiklikler için herhangi bir fiyat belirtilmemiş olsa da fazla değişiklik seçmeniz durumunda aracın fiyatının bir anda artacağını söyleyebiliriz.

Standart modeli 97.550 dolardan başlayan Porsche 718 Spyder, Porsche Exclusive Manufaktur'un sahip olduğu sınırsız deri, dikiş ve boya seçenekleri arasında seçim yaptığınız zaman fiyat olarak neredeyse iki katına bile çıkabiliyor.

Kaynak : https://carbuzz.com/news/porsche-shows-off-exclusive-718-spyder
29
5
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
5
0
0
0