• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG'nin 5. Sezonu Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

PUBG'nin Yaklaşan 5. Sezonu Hakkında Yeni Bilgiler Açığa Çıktı

16
5
3
2
2
PUBG Sezon 5 yaklaşıyor ve veri madencileri, yeni sezon hakkında bazı yeni bilgileri ortaya çıkarmayı başardı. PUBG, yeni sezonu ile battle royal oyunların en popülerlerinden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.

PUBG Sezon 5 hakkında ortaya atılan sızıntılar battle royale oyununun yeni sezonda tamamen Miramar haritasına odaklanacağını gösteriyor. Oyun hakkında sızıntıları ortaya çıkaran veri madencileri, yeni Survivor Pass'in ve savaş biletinin resimlerini ortaya çıkarmayı başardılar ve görünüşe göre çöl haritası için büyük bir çalışma yapılıyor.

Gelen bilgilere göre PUBG'nin yeni sezonunun adı Survivor Pass 5: Badlands olacak. Ayrıca etkinliğin parçası olacak ve oyuncuların kilidini açabilecekleri bazı öğeler de ortaya çıktı. Veri madencilerinin çoğu, yeni sezonun Miramar'a yoğunlaşacağını öne süren Badlands teması üzerinde duruyor.

İşte PUBG'nin yeni Survivor Pass Bileti:

PUBG Survivor Pass 5 bileti

PUBG'nin yeni Survivor Pass 5: Badlands biletiyle alabileceğiniz eşya ve içerikler:

PUBG Corp, bu yılın başlarında oyunun haritalarını gözden geçireceğini açıklamıştı. O zamanlar geliştiriciler, harita iyileştirmeleri üzerinde çalıştıklarını ve değişime uğrayacak ilk haritanın Erangel olacağını duyurmuşlardı. Oyunun ilk haritası Erangel, söylendiği gibi yenilenen ilk harita oldu. Ancak daha fazlası yolda ve Sezon 5, Miramar'da yapılabilecek büyük değişiklikler için iyi bir fırsat olabilir.

Miramar genel olarak PUBG için önemli ve diğerleri kadar olmasa da popüler bir harita. Vikendi gibi diğerlerinden farklı temasıyla haritası oyunun geri plandaki gözdelerinden biri. Geniş açık alanları ve yağma dağılımı, oyuncuları daha yavaş bir oyun tarzına itiyor. Haritaya yapılacak değişiklikler tepelik yapısını ve binalarını daha gerçekçi ve göz alıcı bir noktaya getirebilir. Ayrıca yağma dağılımında da bazı değişiklikler yapılması olası. PUBG Sezon 5 ve yeni sezonla gelecek güncellemeleri merakla bekliyoruz.

Kaynak : https://technoidhub.com/games/pubg-season-5-leaked-fans-hope-means-miramar-remaster/20090/
16
5
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
16
5
3
2
2