• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG'ye Gelecek Sanhok Haritasının Çıkış Tarihi Açıklandı

PUBG'nin Rekabeti Artıracak Yeni Haritası Sanhok'un Resmi Sunuculara Çıkacağı Tarih Açıklandı

47
4
2
1
0
PUBG’nin üçüncü haritası olan Sanhok ve yeni bir silah, 22 Haziran’da oyuna dahil edilerek oyuncularının kullanımına sunulacak.

Yeni PUBG haritası olan Sanhok, değişken hava koşullarına sahip yoğun bir orman ortamında geçiyor. 4x4 km ebatlarında olan haritanın bu ufak boyutu onu diğer oyun haritalarından ayırıyor. Bu boyutlar Erangel ve Miramar haritalarının yaklaşık dörtte biri kadar. Eğer test sunucularında daha önce oyunu denediyseniz, muhtemelen benzeri bir ada da biraz vakit geçirmişsinizdir. Fakat bu ada diğerlerinden biraz daha sıradışı olabilir.

Oyuna dahil edilen yeni silah QBZ95’e gelince. Sanhok haritasında SCAR-L’nin yerini alan 5.56mm’lik bir saldırı tüfeği QBZ95, PUBG tarafından yayınlanan Sanhok teaser videolarında bazı ipuçları veriyor. Bu tanıtım videolarına bakınca SCAR ile arasında benzerlik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yeni gelecek yama, PUBG harita seçimlerinde oynatma listelerinin yeni bir sürümüne de sahiplik edecek. Battle Royal olarak adlandırılan yeni playlist, PUBG’nin büyük haritaları olan Erangel ve Miramar’ı bünyesinde barındıracak. İkinci playlist olan Mini Royale ise yeni harita Sanhok’u barındıracak.

Son olarak yeni yayınlanacak olan yamanın bazı hata düzeltmeleri içerdiğini ekleyelim. Kullanıcı arayüzünü ve güvenli bölgelere ne kadar yakın olduğumuzu daha ayrıntılı bir şekilde gösterecek olan güncelleme, mini haritalar için dinamik yakınlaştırma özelliğini de beraberinde getirecek.

Kaynak : https://www.polygon.com/2018/6/19/17479026/pubg-sanhok-release-date-qbz95
47
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
47
4
2
1
0