Puma’nın Instagram Kullanıcılarını ’Puma’ya Dönüştürecek Yeni Filtresi

9
3
3
0
0
Spor ürünleri üreticisi Puma, Instagram’ın geliştirilmiş AR filtrelerini kullanarak tüm kullanıcıları "puma"ya dönüştürecek. Puma’nın, UltraSuperNew Singapore ajansı ile beraber geliştirdiği filtre, #PUMANSOFSG kampanyasında kullanılacak.

Puma, Instagram’ın yeni özelleştirilmiş AR filtrelerini kullanarak #PUMANSOFSG adlı bir kampanya başlatıyor. Puma’nın, kullanıcılara sunduğu filtrede yanak hareketleri referans olarak alınacak. 

Yapılan yeni özelleştirilmiş Puma AR filtresi ile kullanıcılar, Puma mağazalarında indirimlerden faydalanabilecekler. Puma, sosyal medya kampanyasına insanları katarak Singapur’da bulunan 10 mağazasına daha fazla insanı çekmeyi planlıyor.

instagram

Puma’nın, “Puma” filtresinin arkasında UltraSuperNew Singapore şirketi bulunuyor. Filtreyi oluşturmak için oyuncular, komedyenler, ulusal bir futbolcu ve bir dansçıyla ortaklık kuruldu. 

Puma’nın Güneydoğu Asya Pazarlama Müdürü Eleanor Wang’a göre #PUMANSOFSG kampanyası şirketin yeni hamlesinin merkezinde olacak. Şirket, #PUMANSOFSG ile yeni bir atılım yapmak istiyor. 

Kaynak : https://www.marketing-interactive.com/puma-launches-pumansofsg-campaign-leveraging-instagrams-ar-face-filters/
9
3
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
3
0
0