• Anasayfa
  • Sinema
  • Recep İvedik 6'nın Fragmanı Bu Akşam Yayınlanacak

Recep İvedik 6'nın Fragmanı Yayınlandı

205
105
58
17
12
Recep İvedik 6'nın Fragmanı Yayınlandı
Geçtiğimiz aylarda sinema salonları ile yaşanan atışmalar sürecinde vizyon tarihi ertelenen Recep İvedik 6'nın fragmanı nihayet yayınlandı. Resmi Instagram hesabından fragman için bir paylaşımda bulunan Şahan Gökbakar, efsanenin geri geldiği notunu düştü.

Türk sinemasının önemli figürlerinden biri hâline gelen Recep İvedik'in yeni macerasının anlatılacağı Recep İvedik 6 filminin çıkış tarihi, geçtiğimiz ay Şahan Gökbakar'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıkmıştı. Bilindiği gibi aslında filmin 2019'un şubat ayında gösterime girmesi bekleniyordu ancak yeni sinema kanunu çıkana kadar geçen süreçte yaşananlar, filmin ertelenmesine neden olmuştu.

Yeni vizyon tarihi 8 Kasım olarak açıklanan film, Recep İvedik'in Kenya'da yaşayacağı türlü maceraları konu edinecek. Sinemaseverlerin bazılarının da eleştiri odağında olan serinin yeni filminde Recep'i doğada vahşi hayvanlarla mücadele ederken göreceğiz. Recep İvedik 6'nın bu akşam yayınlanacak olan fragmanı, filmin konusu hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlayacak.

Recep İvedik 6'nın fragmanı yayınlandı:

Şahan Gökbakar, bugün kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yer verdiği açıklama, filmin fragmanının bu akşam yayınlanacağına işaret etmişti. Paylaşımda "Efsane geliyor. Uzun zamandır beklediğiniz Recep İvedik 6, önümüzdeki ay 8 Kasım'da sizlerle. Recep İvedik 6'nın fragmanı, bu gece sizlerle olacak" ifadelerini kullanan ünlü komedyen, muhtemelen filmde yer alan sarı renkte bir sürüngenin videosunu da gönderiye ekledi.

Daha önceki açıklamalara göre başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan'ın yer aldığı filmi Togan Gökbakar yönetecek. Çamaşırhane Film'in yapımcılığını üstleneceği filmden diğer Recep İvedik filmleri gibi yüksek gişe rakamları bekleniyor.

205
105
58
17
12
Emoji İle Tepki Ver
205
105
58
17
12