• Anasayfa
  • Oyun
  • RDR 2'nin Kodlarında GTA 6'ya Dair İpuclarına Rastlandı

Red Dead Redemption 2'de GTA 6 ile İlgili Bilgilere Rastlandı

87
21
20
8
7
Rockstar, mevcut oyunlarında, yeni çıkacak oyunlarının kodlarını bir süredir test ediyor. Yeni bir sızıntı Red Dead Redemption 2’de GTA 6’nın kodlarının bulunduğunu ortaya çıkardı.

Rockstar’ın GTA 6 üzerinde çalıştığı uzun zamandır konuşuluyor. Oyun stüdyosu, geçtiğimiz günlerde, Red Dead Redemption 2’nin bilgisayar versiyonunu piyasaya sürmüştü. Bu versiyonda ortaya çıkan bir bilgi, Rockstar’ın GTA’nın yeni oyunu üzerinde çalışmaya devam ettiğini ortaya çıkarmış oldu. 

Rockstar Games, GTA 6’nın yapım çalışmalarının devam ettiğini resmi olarak açıklamadı. Ancak ortaya çıkan bilgiler oyunun geliştirilmesine devam edildiğini gösteriyor. Red Dead Redemption 2’nin elde edilen kaynak kodlarının ortaya çıkması ile GTA’nın yeni oyunununda çalışmalarının devam ettiğini kanıtlamış oldu. 

gta 6

Red Dead Redemption 2’in ortaya çıkan kaynak kodlarında bir dizi aracın ismi geçiyor. İlginç olan ise kaynak kodlarında geçen araçların hiçbirinin Red Dead Redemption 2’de yer almaması. Bu yüzden oyunda bulunan kodlar başka bir oyuna referans veriyor olabilir. Bazı hayranlar kodların GTA V projesinden geriye kalanlar kodlar olabileceğini iddia ediyor. Ancak kodlarda bulunan drone, bu fikri çürütüyor. Çünkü GTA V’te drone yoktu. 

Daha önce Watch Dogs 2 gibi oyunlarda droneları görmüştük. Watch Dogs 2’deki drone, kuş bakışı bir görünüm sağlayarak görevlerde oyunculara yardımcı oluyordu. Dronelar aynı zamanda daha iyi bir fotoğraf modu sağlıyordu.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2’deki açıklanamayan kodları GTA 6’ya dair başka modern teknolojilere dair ipuçları verebilir. Ancak şu kadar GTA 6 ile elimize geçen somut bilgiler sadece bu kadar. GTA 6 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktıkça biz de sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

Red Dead Redemption 2’nin kaynak kodlarında bulunan GTA 6’ya ait olabilecekler kodlara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/gta-6-release-update-red-20831493
87
21
20
8
7
Emoji İle Tepki Ver
87
21
20
8
7