Efsanevi Rocky Filminin Mobil Oyunu Çıktı!

1
1
0
0
0
Efsanevi Rocky Filminin Mobil Oyunu Çıktı!
Geliştiriciliğini Tapinator’un yaptığı Rocky, bugünden itibaren -şimdilik- iOS için indirilebilir durumda.

Bir filmden alınabilecek hangi tür gaz varsa hepsini Rocky film serisiyle almışızdır. Şimdi efsaneleşen karakteri artık telefonlarımızda oynama vakti. İlk olarak bundan 40 yıl önce vizyona giren filmin aynı isimdeki oyunu, iOS için indirilebilir durumda.

Tıpkı filmde olduğu gibi boksörün kariyeri boyunca karşılaştığı Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi boksörlerle maç yapacağınız oyunda, kemeri kazanmak için kazanmak zorundasınız. Rocky’nin hem eğitim hem de profesyonel boks maçlarını, ekranınıza gelen simgeleri kullanarak yapacaksınız. 

Oyunun geliştiricisi olan Tapinator’un genel müdürü Ilya Nikolayev, Rocky’nin 40 yıllık geçmişi olan ve karakter açısından muazzam derecede zengin bir marka olduğunu söyleyerek oyunu bilinçli olarak boks simülatörü yerine arcade tarzında kurmayı tercih ettiklerini söyledi. Arcade’in mobil cihazlarda iyi temsil edilen bir alan olduğunu söyleyen Nikolayev, grafik tarzı ve diğer ayrıntılarla Rocky markasının ruhunu oyuna yansıtmak açısından bunun kendileri için önemli bir ayrıntı olduğunu belirtti.

Şimdilik iOS için indirilebilir olan oyunun 2017’nin başlarından itibaren de Android’e gelmesi bekleniyor.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0