• Anasayfa
  • Otomobil
  • Süper Araç Salaff C2’nin Yeni Fotoğrafları Yayınlandı

Süper Araç Salaff C2’nin Yeni Fotoğrafları Yayınlandı

30
6
5
4
3
Fotoğrafçı Benedict Redgrove, süper araç Salaff C2’nin fotoğraflarını çekti ve bir fotoğraf sergisinde ziyaretçilerin beğenisine sundu. Araç, fütüristik tasarımıyla fazlasıyla ilgi çekiyor.

Carlos Salaff tarafından tasarlanan ünlü süper araç Salaff C2, 2018 yılında düzenlenen bir etkinlikle tanıtılmıştı. Şu sıralar Londra'da Carlos Salaff’ın tasarladığı Salaff C'nin başrolünde olduğu bir fotoğraf sergisi düzenleniyor. 

Carlos Salaff, Salaff C2’nin tasarımı hakkında, “En gelişmiş süper arabaların bile çok steril ve bilgisayarlı hale geldiğini hissettim. V10 motor gibi Vintage kontrollerin tasarımının sınırlarını zorlayan alternatif bir gerçeklik yaratmaya çalıştım” diyor.

Salaff C2

Salaff C2 projesine INK ve fotoğrafçı Benedict Redgrove da dahil oldular. Benedict Redgrove, süper aracın fotoğraflarını çekmek istedi. Arabanın yaratıcısı Carlos Salaff, Redgrove’un C2 için iş birliği yapmasının kendisinin hayali olduğunu söylüyor. 

Benedict Redgrove’un düzenlediği Salaff C2 fotoğraf sergisi, Londra’da ziyaretçilere açıldı. Redgrove’un bakış açısı ile süper araç Salaff C2’nin tasarımının bütün kuvvetli yönleri, göz önüne serilmiş oldu. 

Salaff C2

Salaff C2

Salaff C2

Salaff C2

Kaynak : https://www.designboom.com/art/benedict-redgrove-salaff-c2-12-01-2019/
30
6
5
4
3
Emoji İle Tepki Ver
30
6
5
4
3