• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 7'yi Tam Bir GIF Makinesi Olarak Kullanabilirsiniz!

Samsung Galaxy Note 7'yi Tam Bir GIF Makinesi Olarak Kullanabilirsiniz!

0
0
0
0
0
Samsung’un dün lansmanını yaptığı Galaxy Note 7’nin GIF özelliği sayesinde herhangi bir şeyden GIF oluşturarak tam bir GIF makinesine dönüşebilirsiniz.

Samsung’un merakla beklediğimiz phableti Galaxy Note 7 sonunda dün yapılan lansman ile tanıtıldı. İlk bakışta Note 5’e göre daha iyi olmasına rağmen Galaxy S7 Edge’e göre büyük farkları yokmuş gibi algılansa da önemli yenilikler getiren Samsung, ön plana güvenlik olarak İris Tarayıcı özelliğini çıkarmıştı.

Sadece kilidi açma değil ödeme sistemlerinde de iris tarayıcısına destek verecek olan Samsung Pass isimli bu güvenlik önleminde şimdiden Bank of America, Citi, US Bank, KEB Hana Bank, Shinhan Bank ve Woori Bank isimli önemli bankalar iris tarama ile ödemeye destek veriyor. Zaman içinde gelişecek olan bu özelliğin yanı sıra pek dikkat çekmese de GIF yapabilme özelliği belki de telefonunuzun favori özelliği olabilir.

Şöyle ki, Galaxy Note 7’ye sahipseniz ekrandaki herhangi bir şeyden GIF yapabileceksiniz. Dilerseniz YouTube’dan bir videonun en beğendiğiniz, en güldüğünüz anı ayrıca kaydedebilir, ya da telefonunuzdan yaptığınız bir işlemi kayıt altına alarak GIF olarak paylaşabileceksiniz.

Sonuç olarak SPen’in Smart Select (Akıllı Seçim) özelliğinden Animasyon’a dokunarak karşınıza çıkacak olan seçim ekranından istediğiniz bölgeyi seçip kaydet ikonuna basmanız halinde telefonun ekranında olan herhangi bir şeyi GIF’e çevirerek tam bir GIF makinesine dönüşeceksiniz. E günümüz sosyal medyasında herhangi bir duruma tepkimizi genellikle GIF ile gösterdiğimizi de düşünürsek Galaxy Note 7 bu noktada her an herhangi bir şeyden GIF yapabilme kabiliyetiyle önemli bir sosyal medya cihazı olabilecek gibi görünüyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0