• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 7 Ön Sipariş ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Note 7 Ön Sipariş ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note 7 Ön Sipariş ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!
Samsung'un yeni amiral gemisi yarın resmi olarak tanıtılacak. Peki Galaxy Note 7 ne zaman ön siparişe açılıyor ve raflardaki yerini ne zaman alıyor?

Galaxy S7 ve S7 Edge ile birkaç aydır piyasanın tozunu attıran Samsung yeni amiral gemisini artık görücüye çıkarıyor. Yarın 'Unpacked' etkinliği ile Galaxy Note 7'yi tanıtacak olan Samsung henüz telefonun ön sipariş ya da çıkış tarihi konusunda bilgi vermiş değil. Ancak Verizon'a gelen ürün bilgileri, bu tarihlerin de sızdırılmasına sebep oldu.

Bu bilgilere göre Galaxy Note 7, yarın gerçekleşecek tanıtımının ardından bir gün sonra yani 3 Ağustos'ta Verizon üzerinden ön siparişe açılacak. Telefonun raflardaki yerini alması ise yine Verizon bilgilerine göre 19 Ağustos'ta olacak.

Bunların yanı sıra Verizon'un ürün planlamasında Galaxy Note 7 için tasarlanmış bir de Gear VR bulunmakta. Hem Type-C hem de microUSB girişi bulunacak bu Gear VR'ın yanı sıra yine Note 7'ye özel kablosuz şarj platformları da satışa çıkacak.

Ayrıca hemen aşağıdaki videodan da çift kameralı iPhone 7 ile göz tarayıcılı Note 7'nin karşılaştırmasını izleyebilir, anketimize katılabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0