Samsung'un Beklentileri Artıran Galaxy Watch 4 Tanıtım Videoları Sızdırıldı

12
1
1
0
0
Samsung'un Beklentileri Artıran Galaxy Watch 4 Tanıtım Videoları Sızdırıldı
Samsung ürünleriyle ilgili yaptığı paylaşımlarla bilinen SamMobile, Galaxy Watch 4 serisinin tanıtım videolarını sızdırmayı başardı. Servis edilen videolar, yaklaşmakta olan Galaxy Watch 4 ile Galaxy Watch 4 Classic'in teknik özelliklerini ve kullanıcı arayüzlerini ortaya çıkarmış durumda.

Geçtiğimiz saatlerde Galaxy Z Fold 3'ün S-Pen desteğine sahip olacağını resmen duyuran Samsung, 11 Ağustos'ta tanıtmayı planladığı ürünlerden biri olan Galaxy Watch 4'le ilgili bir açık daha verdi. Samsung'la ilgili önemli haber kaynaklarından bir tanesi olarak bilinen SamMobile, bu akıllı saatlerin tanıtım videolarını sızdırmayı başardı. Videolar, Galaxy Watch 4 ile Galaxy Watch 4 Classic'in bazı özellikleri ile arayüzünün nasıl görüneceğini ortaya koyuyor.

SamMobile'ın sızdırdığı videolar, Samsung'un yakın bir gelecekte tanıtacağı akıllı saatlerin aktivite ve egzersiz takibi yapacağını, kalp atış monitörü sunacağını, uykuyla ilgili detaylı veriler sağlayacağını, vücuttaki yağ oranını ölçebileceğini ve pusulalara sahip olacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca EKG, tansiyon takibi, SmartThings Find ve kandaki oksijen saturasyonunu ölçebilen sensör de bu akıllı saatlerde yer alan özellikler olacağını söyleyelim.

Samsung Galaxy Watch 4 için sızdırılan video şöyle

Samsung'un yeni akıllı saatleriyle ilgili sızdırılan videolar, yaklaşmakta olan modellerin sahip olacağı arayüzleri de gün yüzüne çıkarmış durumda. Videolara baktığımızda, Galaxy Watch 4 ailesinde hem klasik hem de modern arayüzlerin kullanılabileceğini görüyoruz. 

Galaxy Watch 4 Classic için sızdırılan video ise şöyle

Daha önce ortaya çıkan bilgiler, Galaxy Watch 4 ailesinde Exynos W920 işlemci kullanılacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca 1,5 GB RAM, 16 GB depolama alanı gibi özelliklerle gelen aramalara doğrudan cevap vermenizi sağlayacak mikrofon da Galaxy Watch 4'ün özellikleri arasında yer alacak. Akıllı saatlerin fiyatları ise muhtemelen geçtiğimiz hafta Amazon'da yapılan listelemedeki fiyatlar gibi olacak. Samsung'un 11 Ağustos'ta düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde yapacağı açıklamalar, Galaxy Watch 4 ailesinin tüm detaylarını açığa çıkarmış olacak.

Kaynak : https://www.sammobile.com/news/galaxy-watch-4-features-ui-design-leaked-video/?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_c80367c687bef25e3fff9fc87ff823659bcc4579-1627387977-0-gqNtZGzNAg2jcnBszQhi
12
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
1
1
0
0