Daha 4 Gelmeden: Bir Tasarımcı, Galaxy Watch 5 İçin Hazırladığı Konsept Tasarımı Paylaştı

13
0
0
0
0
Bir tasarımcı, Samsung'un henüz dördüncüsünü tanıtmadığı Galaxy Watch ailesinin bir sonraki üyesinin konsept tasarımlarını paylaştı. İlginç seçimlerle dikkat çekici görünen konsept tasarım, akıllı saat tasarımlarının geleceğinin Samsung için nasıl olabileceğine dair fikir veriyor.

Samsung'un bir sonraki Galaxy Watch akıllı saat serisi olacak Galaxy Watch 4, son dönemde pek çok sızıntı ile karşımıza çıktı. Son olarak fiyatların da ortaya çıkmasıyla artık lansmanın epey yaklaştığının işaretlerini veren Galaxy Watch 4'ün Ağustos ayında düzenlenecek bir UNPACKED etkinliğinde tanıtılacağı düşünülüyor.

Henüz biz yeni Galaxy Watch 4 akıllı saatlerine yönelik kesinleşmiş bilgilere sahip değilken ve cihaz tanıtılmamışken, bir tasarımcı biraz daha ilerisini düşünmüş ve 'Galaxy Watch 5' için konsept bir tasarım geliştirmiş.

Daha modern ve yalın bir tasarım:

Galaxy Watch 5

'Yalnızca eğlence için' diyerek tasarladığı Galaxy Watch 5 tasarımını meeco.kr isimli bir forumda paylaşan tasarımcı, akıllı saate oldukça dikkat çekici bir hava katmayı başarmış. Samsung'un genel olarak akıllı saatlerinde seçtiği 'analog görünen tasarım' çizgisinin biraz dışında olan bu konsept tasarımlarda Samsung'un yuvarlak hatlı tasarım anlayışı ise korunmuş.

Aynı zamanda farklı renk seçenekleri sunan kayışlar da tasarlamayı ihmal etmeyen tasarımcımız, mavi, yeşil, pembe ve kahverengi renkleri tercih etmiş. Daha modern ve yalın görünen bu tasarım, daha çok Galaxy Watch Active serisine göz kırpan detaylara sahip.

Galaxy Watch 5

Tabii ki bu Galaxy Watch 5 konsepti tamamen bir tasarımcının hayal gücünün ürünü ancak oldukça estetik göründüğünü söyleyebiliriz. Samsung'un bir sonraki nesil akıllı saatleri için tasarımsal olarak değişikliğe gitme kararı alması, belki de karşımıza bu konsepte benzer bir akıllı saat çıkarabiliir, kim bilir.

Ama öncesinde daha çok merak ettiğimiz, Galaxy Watch 4 serisi ve neler sunacağı. Ancak bu soruların cevabını öğrenebilmek için ağustos ayını beklememiz gerekiyor. Ortaya çıkan bilgiler doğru ise bizi Ağustos ayında heyecanlandıran bir Unpacked etkinliği bekliyor. Bu etkinlikte yeni Galaxy Watch 4 ailesinin yanında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile birlikte Galaxy Buds 2'nin de tanıtılacağı düşünülüyor.

Kaynak : https://www.androidheadlines.com/2021/07/samsung-galaxy-watch-5-concept-smartwatch.html
13
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
0
0
0
0