• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Z Fold2'nin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yarın Tanıtılacak Samsung Galaxy Z Fold2'nin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

29
3
2
2
1
Yarın düzenlenecek 'UNPACKED Part 2' etkinliğiyle tanıtılacak Samsung Galaxy Fold2'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Samsung'un kendi web sitesinden alınan görüntüler, cihaza uygulanabilecek 3 farklı menteşe rengini gösteriyor.

Ağustos ayının başlarında yılın ikinci UNPACKED etkinliğini düzenleyerek yeni nesil Galaxy cihazlarını tanıtan Samsung, yarın (1 Eylül 2020) yeni bir tanıtım etkinliği daha düzenlemeyi planlıyor. "UNPACKED Part 2" adı verilen bu etkinlikte, firmanın en yeni katlanabilir Telefonu Galaxy Z Fold2'nin tüm detaylarıyla birlikte gösterilmesi bekleniyor.

Güney Koreli firma, ağustos ayının başında düzenlenen UNPACKED etkinliği sırasında katlanabilir telefonun yalnızca ön gösterimi yapmış, cihazın özellikleri ve fiyatını bu etkinlikte tam olarak göstermemişti. Yarın düzenlenecek yılın üçüncü UNPACKED etkinliğinde ise sır perdesinin tamamen kalkacağını ve merak edilen tüm soruların yanıt bulacağını söyleyebiliriz.

Yarın tanıtılacak Samsung Galaxy Z Fold2'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı:

Samsung Galaxy Z Fold2

Samsung'un yeni ürün tanıtım etkinliği UNPACKED Part 2, yarın (1 Eylül) TSİ 17.00'da başlayacak. Etkinlik, Samsung'un diğer lansmanlarında da olduğu gibi çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek ve tüm gelişmeler izleyicilerle canlı olarak paylaşılacak. Ancak merakla beklenen lansman öncesinde etkinliğin yıldızı olan Samsung Galaxy Z Fold2'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung'un kendi web sitesinde paylaşılan görüntüler, katlanabilir telefonda tercih edebileceğiniz özel menteşe renklerini gösteriyor. Bu noktada gümüş, altın ve kırmızı olmak üzere menteşe için (ana kasanın rengi değil) üç farklı renk tercih edilebiliyor. Öte yandan Samsung Galaxy Z Fold2 satışa sunulduğunda ana renk seçenekleri bronz ve siyah olacak.  

Daha önceki bir rapor, Samsung'un yalnızca kendi web sitesi üzerinden yapılan satın alımlarda özel menteşe renklerine izin vereceğini söylüyordu. Bu, Samsung için müşterileri kendi satış kanalına çekmenin harika bir yolu gibi görünüyor. Ayrıca özel renkler için herhangi bir ekstra ücret alınmayacağını da belirtelim.

Samsung Galaxy Z Fold2

Daha önce de belirttiğimiz üzere Samsung, yeni nesil katlanabilir telefonunu tüm detaylarıyla birlikte 1 Eylül'deki etkinlikte duyuracak. Bu etkinlikte yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/more-galaxy-z-fold-2-pictures-and-videos-appear-ahead-of-the-official-launch
29
3
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
29
3
2
2
1