Samsung Galaxy S Edge'in SAR Değeri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Mart ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan Samsung cihazlarından biri olan Galaxy S Egde'in SAR değerleri belli oldu.
Samsung'un bu seneki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak olan iki önemli cihazlarından biri olan S Edge, kıvrımlı ekranıyla tekrar dikkatleri üzerine toplayacak. Kıvrımlı yapısı Note Edge'den farklı olarak çift taraflı olması beklenen telefonun artan sızıntılarına ek olarak SAR değeri de eklendi.

Bildiğiniz gibi SAR değerleri telefonların aslında pek dikkat edilmeyen en önemli ayrıntısı olarak söyleyebiliriz. TAA'nın telefon tanıtımında özellikle dikkat ettiği ve uyardığı konu olan SAR değerleri büyük şirketler tarafından dikkat edilse de çakma dediğimiz telefonlarda dikkat edilmiyor.

Samsung ise düşük sar değerlerine dikkat eden bir firma ve S Edge modelinde de kafada 0.306w/kg  ve vücutta 0.409w/kg olarak düşük bir sar değeriyle güzel bir iş çıkarmış.Teknik özellikler olarak 64-bit Snapdragon 810 ve Exynos 7420 işlemci modelleriyle gelmesi beklenen telefonda 3GB RAM olacağı düşünüyor. Ayrıca 20MP arka 5MP de ön kamera bulunması beklenen S Edge, 64GB ve 128GB depolama kapasitesi ile satışa çıkabilir. QHD ekran kullanılacak telefon iki yana kıvrımlı ekranıyla farklı bir deneyim sunacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0