Samsung'un Yeni Arayüzü Apple'dan mı?

1
0
0
0
0
Samsung'un Yeni Arayüzü Apple'dan mı?
Android telefon pazarının IOS karşısındaki en büyük temsilcisi Samsung, yeni telefonlarında kullanacağı arayüz ile Android'e ihanet ediyor gibi görünüyor. Size de ekran görüntüleri tanıdık gelmedi mi?
Bu yıl içinde Samsung'un kendi işletim sistemi Tizen'i kullanan bir telefon üretmesi beklenen Samsung'un yeni tasarladığı arayüzler ortaya çıktı.,

İkonlar ve menüden Android için kullanılacağı düşünülen bu arayüzün çizgileri ise bir başka arayüz tasarımını andırıyor. Google Play, Gmail ve Samsung Hub ikonlarını görebildiğimiz bu farklı Android arayüzü, daha inceltilmiş yazı karakteri ve renk geçişleri ile biraz IOS 7'yi andırmıyor değil.

Yeni tasarlanan bu arayüzün kilit ekanında seyahatiniz sırasında ayarladığınız bir harita ve gidilecek olan rota işaretlenmiş durumda. Ana menü ekranına bir kez bastığınızda bu harita açılıyor vegideceğiniz yerdeki sosyal bağlantınızın bilgilerine kolayca erişebiliyorsunuz. Üçüncü ekran görüntüsü ise Android'in ikonlarının ve uygulamalarının göründüğü ana sayfa.

Bu yılın ikinci yarısı çıkması beklenen Galaxy S5'te Samsung'un bu arayüzü kullanması bekleniyor olsa da henüz hangi aşamasında olduğunuz bilmiyoruz gelişmenin.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0