• Anasayfa
  • Mobil
  • Saniyede Kaç Apple Ürünü Satıldığını Gösteren Site

Saniyede Kaç Apple Ürünü Satıldığını Gösteren, Sinir Bozucu Site

1
0
0
0
0
'Acaba Apple 1 saniyede kaç tane iPhone satıyordur?' diye düşünenlerden iseniz bu site tam sizlik.

Mobil cihaz sektörünün en başarılı şirketlerinden biri -hatta bazılarına göre en başarılısı- Apple. Bu tartışılmaz bir gerçek. 'Az ama öz' cihazlar üretmesine rağmen son derece başarılı olan Apple, geçtiğimiz günlerde iPhone satışlarında 1 milyar barajını aştığını açıklayarak bu başarısını da taçlandırmıştı.

iPhone, Mac, iPad, Apple Watch adeta peynir ekmek gibi satılıyor. Peki bu satışları saniye saniye takip etseydiniz karşınıza nasıl bir tablo çıkardı? Mesela 10 saniye içinde kaç tane iPhone, kaç tane Mac ya da kaç tane Apple Watch satılıyor merak ediyor musunuz?

Belki 'işsiz' diyebilirsiniz ancak böyle bir site mevcut; everysecond.io. Bu siteye girdiğiniz anda bir sayaç saniyeleri saymaya başlıyor ve siz de o süre içinde hangi Apple ürününden ne kadar satıldığını, ayrıca bu satıştan Apple'ın elde ettiği geliri görebilyorsunuz.

Tabii sistem Apple'ın aylık ürün satış sayısının ve bu satışlardan elde edilen kazancın ortalamasını alarak bu ortalamayı günlük, dakikalık hatta saniyelik karşılığa çevirerek sunmakta ancak yine de bu bile bizleri etkilemeye yetiyor. 

Ayrıca hemen aşağıdaki videodan da Apple'ın 12 Eylül'de tanıtacağı çift kameralı iPhone 7 ile göz tarayıcılı Note 7'nin karşılaştırmasını izleyebilir, anketimize katılabilirsiniz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0