• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Scarlett Johansson ile Fotoğraf Çektiren Adanalı Hakkında ABD’de Soruşturma!

Scarlett Johansson ile Fotoğraf Çektiren Adanalı Hakkında ABD’de Soruşturma!

17
1
1
0
0
Scarlett Johansson ile Fotoğraf Çektiren Adanalı Hakkında ABD’de Soruşturma!
Adana İncirlik Hava Üssü’ne Amerikan askerlerine moral vermek için gelen Chris Evans ve Scarlett Johansson ile fotoğraf çektiren Adanalı hakkında ABD’de soruşturma başlatıldı.

Dün paylaştığımız haberimizde, Adanalı bir adamın İncirlik Hava Üssü’ne girerek Chris Evans ve Scarlett Johansson ile fotoğraf çektirdiğinden bahsetmiştik. Haberimizi önce ‘gizlice’ girerek diye lanse etmiş, fakat kendisinden gelen bilgiler ışığında bu kısmı ‘izin alınmış’ şekilde değiştirmiştik. ABD’de ise durumlar sanıldığından çok daha karışık.

Adanalı bu gencin ABDli generallerin arasından elini kolunu sallayarak geçmesi dünya çapında sosyal medyanın diline düşünce ABD yetkililerinin konuyla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. Üsse girmeyi başaran genç ise sosyal medya hesabından yaşananlarla ilgili şunları paylaştı:

"Scarlett Johansson, basketbolcu Ray Allen, Kaptan Amerika'daki Chris Evans ve bazı ünlülerle Adana'ya geldi, Adana diyorum, ama İncirlik Üssü'ne askerlere moral vermeye geldi. Ben de fırsatı değerlendirmek için üsse bir yolunu bulup girdim. Scarlett için sınırları zorladım, riske girdim. Ama içeride yoğun güvenlik vardı. FBI, CIA ve özel korumalar bile gelmişti. Hatta Amerikan genelkurmay başkanı bile vardı.

Scarlett ve ekibinin akşam 7'de yemekhaneye geleceğini öğrendim, yattım pusuya... Bu arada etrafım hep yabancı asker falan dolu... Ben ise kafamda şapka ve sivil... Çevredeki tek sivil benim inanılmaz dikkat çekiyorum. Sonra dev Amerikan arabaları geldi, jammer, otobüsler falan... Bir baktım otobüsten Ray Allen, Scarlett Johansson, Chris Evans falan indi. Korktum yanlarına gidemedim.

Neyse etraf sessizleşti, millet içeri girdi dışarıda sadece takım elbiseli, kulaklıklı 3 tane koruma var. İçeride ünlüler yemek yiyor, fotolar çekiliyor. Gaza geldim içeri girmeye karar verdim. Bu arada içeride hep kamuflajlı komutanlar askerler. Baktım kapıdaki takım elbiseli korumalar beni sallamadı, elimle ittim kapıyı girdim. Ve içerideydim, inanılmaz…

Baktım Scarlett orada ve etrafında tek sıraya girmiş Amerikalılar fotoğraf çektiriyor. 'Sıraya girersem sıra gelmez' dedim ve en öne kaynak yaptım. Kimse de bir şey demedi. Scarlett'in yanında gidince o beni fark etti ve elini belime attı. 'Sarılabilir miyim sana' dedim. Bana kalmadan kendi sarıldı. O an hayat durdu benim için hemen verdim telefonu 3-5 tane foto çekildim. Hayatımın en güzel anlarından biriydi ama hala içerideki tek sivil kıyafetli bendim. Ray Allen ve Chris Evans'la da 3-5 foto çekildikten sonra, Scarlett'in yanında aldım soluğu ama korumalar geldi. Bir tanesi beni dürttü ve çekti aldı Scarlett'i…

İncirlik Üssü'ne sızıp CIA ajanlarını bile kıskandıran meçhul delikanlı, NBA'in efsane oyuncusu Ray Allen ve Chris Evans ile de fotoğraf çektirdi.

O sırada etrafta diğer korumalar etten koridor oluşturmuştu. Şaka gibi ama kendimi o koridorun içinde buldum. Önde Scarlett, arkasında koruma, korumanın arkasında ben, benim arkamda Chris Evans, Ray Allen ve 1-2 koruma daha... Aralarında ünlü biriymiş gibi yürüyorum, herkes bize bakıyor bu arada. Hep beraber yemekhaneden çıktık, orada da Scarlett'i tekrar yakaladım, 2 fotoğraf daha çektirdik.

Akşam 8'de apron kenarında ufak bir etkinlik yapılacaktı. Soluğu orada aldım. Ünlüler de oraya gitti. Ama beni içeri almadı kapıdaki Amerikan askeri. Kimlik kartı ve üniforma sordu. Ben de oralarda vakit geçirdim, sonra yine bir yolunu bulup aprona girdim. İçeride F-16 ve her çeşit savaş uçakları vardı. Baktım Scarlett ve diğer ünlülerle toplu fotolar çekiliyor. Yemekhanede çok rahat ortam vardı, burası çok kalabalıktı. Zaten ben tek çekilmiştim. Toplu fotoğraflara girmedim. Ama orada da şöyle bir selfie yaptım. Sonra da üsten ayrıldım."

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/abdyi-soke-eden-adanali-40300286
17
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
1
1
0
0