2 Metre Uzunluğa, 8000 Dolar Değere Sahip Batman Figürü!

1
0
0
0
0
Batman v Superman filminin çıkış tarihi yaklaşıyor ve filmin çıkışı için özel olarak hazırlanan figürlerden birisi de gerçek boyutlardaki Batman figürü.
Bu senenin en çok beklenen filmlerinden birisi Batman v Superman. Süper kahraman evrenlerinin en çok bilinen karakterleri arasında bulunan Batman ve Superman, Justice Leageue adlı kahraman birliğinin kuruluşunun konu alındığı bu filmde karşı karşıya gelecekler. Normalde çok sıkı dost olan bu kahramanlar, filmde ilk defa karşılaşacaklar ve aralarında geçen tanışma faslı pek sakin ilerlemeyecek.

Batman'in Superman ile dövüşebilmek adına ürettiği özel zırh, çizgi romanlarda olduğu gibi filmde de oldukça çok dikkat çekti. Özel bir isme sahip olmamasına rağmen "teknolojik Batman zırhı" olarak tanıtılan bu zırh, daha film çıkmadan birçok oyuncağa tasarım konusunda ilham verdi. Oyuncak üreticilerinden birisi olan ve gerçekçi figürler üretmek konusunda oldukça başarılı olan Hot Toys, Batman'in teknolojik zırhının gerçek boyutlusunu üretti. Tüm detaylara sahip olan ve alt kısmında bulunan platformla birlikte 2.2 metre uzunluğa ulaşan bu figür, tam 8000 dolar değerinde.Platformundan ayrılabilen, istediğiniz gibi şekil verebildiğiniz bu özel figürün tek başına olan uzunluğu 1 metre 95 cm. Batman'i oynayan Ben Affleck'in yüz modellemesi baz alınarak üretilmiş olan figür, filmde karşılacağımız Batman zırhıyla bire bir aynı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0