• Anasayfa
  • Sektörel
  • 24 Saat İçerisinde Kendini İmha Eden Gerilim Romanı: Private Vegas

24 Saat İçerisinde Kendini İmha Eden Gerilim Romanı: Private Vegas

0
0
0
0
0
Kitap okumak her ne kadar beyin sporu sayılsa da ülkemizde bu spora ilgi oldukça alt seviyelerde ilerlemektetir. Çok sevilen bir kitabı okumak yerine filminin yapılmasını beklemek ise ata sporumuz haline gelmiştir. 
Kitap okumak her ne kadar beyin sporu sayılsa da ülkemizde bu spora ilgi oldukça alt seviyelerde ilerlemektetir. Çok sevilen bir kitabı okumak yerine filminin yapılmasını beklemek ise ata sporumuz haline gelmiştir. Bu haberimiz ise kitap okumaya vakit kaybı gözüyle bakanları ilgilendiriyor. 

James Patterson imzalı Private Vegas isimli gerilim romanı, 24 saat içerisinde okunmadığı zaman kendisini imha ediyor. Hem kendisini hem de okuyucuyu gereğinden fazla geren kitabı okumaya başladığınızda üzerinde 24 saate ayarlanmış bir geri sayım aracı görüyorsunuz. Zaman tükendiğinde yanmaya başlayan kitap dolayısıyla paranızın da yanmasıyla beraber gerilimi zirveye çıkarıyor.Bu yaratıcılığa sahip olmak isteyen ilk 1000 okuyucunun elinde yanacak olan kitabın reklam filmi de oldukça ilgi çekici. Ayrıca ilk 1000 kullanıcının mağdur olmaması için internet üzerinden ücretsiz olarak dijital kopyalarına ulaşabilmelerine imkan sağlanmış.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0