300 Metre Yükseklikte Camdan Kaydırak Keyfi!

3
1
1
0
0
Kaydıraktan kaymak, çocukluğumuzda hemen hemen hepimizin favori eğlencelerindendir. Şimdi aynı olayı 300 metre yükseklikte yaptığınızı bir düşünün!
Mississipi'nin batı şeridinin şu an için en en yüksek binası olan US Bank Tower, daha önceden binanın etrafını sararak 360 derecelik görüş açısı sunacak balkon tarzı yeni bir tasarım için toplamda 50 milyon dolarlık projeye tabii tutulmuştu.

Fakat US Bank Tower'ın ziyaretçilerine sunacağı tek yenilik bu olmayacak. US Bank Tower, yakında ''Skyslide (Gökyüzü Kaydırağı'') adı verilen yeni bir sisteme de sahip olacak. Bu sistem basit tabiri ile şu; binanın dış kısmında bulunacak olan bir kaydırak. Hem de tam 300 metre yükseklikte!Tamamen cam kaplama olacak bu kaydırak, kayan kişiye görsel bir şölen sunmayı amaçlıyor. Kaydırağın işlevi ise ayrı bir güzel. Skyslide'ı kullanarak binanın 70. katından 69. katına iniyorsunuz. Skyslide birkaç ay içinde ziyaretçilerin kullanımına sunulacak. Bu eşsiz deneyimi tatmak isteyenlerin ise toplamda 35 dolara yakın bir ücret ödemesi gerekiyor.
3
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
1
0
0