Sektörün Geleceğine Yön Veren 360 Yazılım Teknolojileri 2016 27 Nisan'da Başlıyor!

0
0
0
0
0
Sektörün Geleceğine Yön Veren 360 Yazılım Teknolojileri 2016 27 Nisan'da Başlıyor!
İsviçre Cenevre merkezli farklı sektörlerde konferanslar düzenleyen 360CNP Organizasyon olarak 27 Nisan 2016 Tarihin de Steigenberger İstanbul Maslak Hotel’de düzenlenecek olan Yazılım Teknolojileri 2016 Konferansı düzenliyor.
27 Nisan 2016, Çarşamba günü Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da düzenlenecek 360 Yazılım Teknolojileri 2016 konferansı ile sektörün geleceğine yön veren, akademisyen ve danışmanlar stratejik kararlara imza atan sektör devleri burada toplanacak.

Yazlım sektörüne genel bakış, müşteriyi anlamak ‘’CRM’’, üretim süreçleri ‘’ERP’’, akıllı bir örgüt oluşturma, veri odaklı yeni iş modelleri ile bir rekabet avantajı kazanma, proje maliyet süreçleri gibi birçok konuda panellere ev sahibi yapacak bu konferansta 1V1Y, Ağaoğlu, Atasay, Borusan, Çalık Holding, Coca-Cola, D&R, Ford, Hepsi Burada, Philips, Watsons, Zorlu Holding gibi birçok marka da burada olacak.

20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim networking ve eş düzey kişiler ile iletişim kurabileceğiniz bu konferansın ana konuşmacıları ise şöyle;

Sn. UFUK GİRGİÇ - Doğrudan Satış, CRM Projelendirme Danışmanı
Sn. SERDAR GÜNİZİ - Hafele - Bilgi Teknolojileri Direktörü
Sn. NECMİ KARAHAN - E-Bebek - E-Ticaret Direktörü
Sn. ÖMER ÖMEROĞLU – Doğa Koleji - CIO
Sn. MEHMET DEMİR – LC Waikiki - Uluslararası Operasyon IT Direktörü
Sn. UĞUR ŞENNAROĞLU - Garanti Bankası - Mobil Finansal Hiz. Müd.
Sn. DR. YILDIRIM KOÇDAĞ - Hepsiburada.com - Yazılım Geliştirme Müdürü
Sn. ERGUN BAĞCI - Nobel İlaç - BT Uygulama Geliştirme ve Süreç İyileştirme Müdürü
Sn. YÜCEL YÜKSEL - Çalık Holding - BPC,SSM and BI Manager

Fiyatlandırma olarak delege kayıt ücretinin 349 Euro olarak belirlendiği konferansa standlı katılım olaran 1500 Euro + KDV ile yer alabilirsiniz. Webtekno olarak basın sponsoru olduğumuz konferans ile ilgili tüm detayları buradaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0