• Anasayfa
  • Sektörel
  • ABD’li Şirketin Apple’dan İsteği: Ne Olur iPhone 6s Yerine iPhone 7’yi Kullanın

ABD’li Şirketin Apple’dan İsteği: Ne Olur iPhone 6s Yerine iPhone 7’yi Kullanın

0
0
0
0
0
ABD’li bir pazarlama şirketi olan 6S Marketing, New York sokaklarında reklam panoları kurarak Apple’dan iPhone 7’nin kullanılmasını istiyor.
6S Marketing, New York merkezli bir reklam ajansı. Son günlerde yürüttükleri bir kampanya sadece New York’ta değil, artık küresel anlamda tanınmalarını sağladı. 

Başlatılan kampanyanın amacı ise şu: Şirketin ismi içerisinde yer alan 6S’in, Apple tarafından yarın tanıtılacak yeni iPhone’larda da kullanılacak olmasından dolayı ön plana çıkarılması. Tabii bu kampanyanın asıl amacı hem eğlence, hem de şirketin isminin bu yolla geniş çaptaki insanlara ulaştırılması. Ayrıca şirketin mizahla karışık şöyle bir söylemi de bulunuyor: 2000 yılından beridir 6S ismi 6S Marketing’e ait, Apple’ın yeni amiral gemisine ait değil’

Apple, zaten yeni iPhone’larının üretimini büyük bir oranda tamamlamış durumda. Dolayısıyla 6S Marketing’in bu isteğini pek ‘sallamayacaktır.’ Hatta bu kampanya bir yıl öncesinde dahi yapılmış olsaydı yine bir sonuç elde edemeyecekleri. Yani yapılan bu kampanya tamamen eğlenceye yönelik.Sonuç olarak 6S Marketing’in, Apple’ın binasının önüne üzerinde ‘Lütfen iPhone 7’yi kullanın’ yazılı kamyonet çekmesi ve Twitter’da #WeAre6S hashtag’inin kullanılmasıyla yapılan paylaşımlar, şirketin amacına ulaşmasını sağlamış oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0