Alcatel İki Yeni OneTouch Çıkarıyor!

1
0
0
0
0
Alcatel, istek farklılıklarını karşılayabilecek iki farklı OneTouch çıkarıyor.
Teknoloji çağındayız ve çağımızın bize sunduğu özelliklerden birisinin de çeşitlilik olduğu kesin. Örneğin bir telefon almak istediğimizde onlarca marka, yüzlerce model arasından seçim yapıyoruz. Bu seçenekler arasından ihtiyaç, istek ve bütçeye göre seçim yapıyoruz ve uygun bulduğumuzu alıyoruz. İşte gerçekleşen bu seçim aşaması, firmaların isimlerinin geçmesini en çok istediği aşama.

Bunu bilen ve buna yönelik bir adım niteliğinde 2 telefon birden çıkartan Alcatel, çıkarttığı 2 OneTouch modelinin yakında Boost Mobile üzerinden satışına başlayacak. 

Bu telefonlardan birisi OneTouch Conquest. Diğer modele göre daha iyi olan Conquest, "plaja götürülmelik telefon" olarak adlandırılıyor. Toz,toprak ve suya dayanıklı olan bu telefon 5 inch boyutunda, 720p HD dokunmatik ekrana sahip, dört çekirdek 1.2GHz işlemcili ve Android 5.0 Lollipop güncellemesine sahip. OneTouch Conquest'in Boost Mobile fiyatı ise 130$Alcatel'in çıkardığı ikinci telefon olan OneTouch Elevate ise daha düşük bütçeye sahip olan kişilerin düşünebileceği bir telefon. 4.5 inch boyutunda, dört çekirdek 1.1GHz işlemci hızına sahip olan Elevate, Android 5.1 Lollipop güncellemesine sahip. Elevate'in Boost Mobile fiyatı şimdilik bulunmuyor.Ayrıca iki telefon da 5MP arka kamera ve selfie'ler için özelleştirilmiş 2MP ön kameraya sahip. Şimdilik sadece Boost Mobile üzerinden satılacağı duyurulan telefonların başka siteler üzerinden de satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı bilinmiyor. 

Kaynak: AndroidCommunity
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0