Amazon Appstore'da 365 Uygulama İndirime Girdi

1
0
0
0
0
Amazon Appstore'da 365 Uygulama İndirime Girdi
Amazon Appstore çoğu kullanıcı tarafından indirimin başkenti olarak adlandırıyor. Sürekli olarak çeşitli uygulama paketlerini indirimli olarak kullanıcılarına sunan Amazon, yeni bir promosyon daha başlatarak herkesin gönlünde taht kurmayı hedefliyor. 
Amazon Appstore çoğu kullanıcı tarafından indirimin başkenti olarak adlandırıyor. Sürekli olarak çeşitli uygulama paketlerini indirimli olarak kullanıcılarına sunan Amazon, yeni bir promosyon daha başlatarak herkesin gönlünde taht kurmayı hedefliyor. 

Aralarında Office Professional 8, Flappy Egg, Real Speed: Need for Asphalt Race-Shift to Underground CSR Addiction gibi uygulamaların bulunduğu toplam 365 uygulama kısa bir süre önce indirime girdi. Haberin en çok dikkat çeken yanı ise daha önceden kullanıcılara sunulan 145 ücretli uygulamanın bu promosyonla beraber ücretsiz hale getirilmesi. Unutmadan, indirimden faydalanabilmeniz için Amazon Appstore uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekiyor. İndirime giren uygulamara buradan ulaşabiliriniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0