• Anasayfa
  • Sektörel
  • Android'in Resmi Sitesindeki Bilinmeyen Telefon Yeni Nexus Olabilir

Android'in Resmi Sitesindeki Bilinmeyen Telefon Yeni Nexus Olabilir

0
0
0
0
0
Google, Nexus 5 ile yaptığı sızdırma hatasının bir benzeri yeni Nexus ile de yapmış olabilir.
Gündemi meşgul eden pek çok yeni telefon bulunurken, bir süredir sessizliğini koruyan Google'ın yeni Nexus modelinden yeni bilgiler -hatta belki de görsel- gelmiş durumda.

Hatırlayacaksınız daha önceden pek çok haberimizde Google'ın yeni Nexus telefonunun Huawei ve LG olmak üzere iki farklı üreticiden geleceğini bildirmiştik. Özellikler bakımından birbirinden tamamen farklı olacak olan Nexus'lar ile, Google da bir ilke imza atarak ilk defa iki farklı üretici ile çalışacak.

Bu haberler gündemi bir süre meşgul etmişti. LG ve Huawei arasında uzun süre git gel yaşayan Nexus, sonunda iki firmadan da gelecek şekilde karşımıza çıkmıştı. Telefonun her iki firma için de ne tür özellikler ile geleceğini yine önceki haberlerimizde sunmuştuk. O zamanlardan sonra ise telefona dair güncel bir bilgi gelmemişti. Ta ki bu güne kadar. Android'in resmi internet sitesinde, ana sayfada bulunan bir görüntü, yeni Nexus'un ilk resmi görseli olabilir. Öncelikle görüntüyü görelim;Görselde karşımıza çıkan telefon, piyasada bulunan çoğu telefondan farklı durmakta. Telefonun Nexus 6 olabilme ihtimali bulunmakta, ancak devasa ekran bu ihtimali biraz düşürüyor. Google benzer bir hatayı Nexus 5 ile de yapmış ve bu hata kullanıcılar tarafından farkedilerek telefon hakkında bilgi sahibi olunmuştu. Görüntüdeki telefonun yeni Nexus olup olmadığı konusu ise muamma.

Daha önceden yeni Nexus ile ilgili çıkan haberlere buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0