• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple 27 İnç iMac'leri Sürücü Değiştirme Programına Çağırıyor

Apple 27 İnç iMac'leri Sürücü Değiştirme Programına Çağırıyor

0
0
0
0
0
Apple'ın 27 inçlik iMac'lerinde baş gösteren sürücü sorunu kullanıcılarının canını sıkarken, Apple kullanıcı memnuniyeti için bu sürücüleri değişim programına aldı.
Apple'ın gözdeleri iMac'lerin 27 inçlik sürümünde baş gösteren sürücü problemi tüm kullanıcıların canını sıkıyor. Apple, 27 inçlik iMaclerin 3 TB'lık versiyonlarında görülen bu hatayı gidermek için kolları sıvadı.

3 TB'lık sabit sürücülerin küçük bir kısmında belirli koşullar altında çalışmayı durdurma sorunu ortaya çıkıyordu. İşte bu nedenden dolayı başlayan program ülkemiz içinde geçerli.Daha önce pil sorunları nedeniyle Beats Pill XL modelini geri çağıran Apple müşteri memnuniyetine üst düzey önem veriyor. Değişim programı Aralık 2012 ve Eylül 2013 tarihleri arasında üretilen 27 inç iMac'leri kapsıyor. Eğer sizde bu dönemler arasında bir iMac sahibiyseniz bu bağlantıdan cihazınızın seri numarası ile değişim programına dahil olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Apple daha önce iPhone'lar için bir değişim programı uygulamış ve bu tutumu ile müşterilerinden tam not almıştı. Bu konudaki üst düzey hassasiyetleri için şirketi kutluyor diğer şirketlerin Apple'ı örnek alması gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0