• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple, 9 Eylül Tarihinde Duyurduğu Tüm Cihazlarıyla İlgili 9 Video Yayınladı!

Apple, 9 Eylül Tarihinde Duyurduğu Tüm Cihazlarıyla İlgili 9 Video Yayınladı!

0
0
0
0
0
Apple, 9 Eylül Tarihinde Duyurduğu Tüm Cihazlarıyla İlgili 9 Video Yayınladı!
9 Eylül’de yeni iPhone serisi dışında iPad Pro, Apple TV ve iPad Mini’nin duyurusunu gerçekleştiren Apple, tüm cihazların özelliklerini anlatan videolarını yayınladı.
Dün akşam hep birlikte Apple’ın lansmanına kilitlendik ve yeni iPhone’larla birlikte hangi cihazların duyurulacağını bekledik. Genel olarak beklediğimiz ürünler tanıtıldı, bir tek ‘Acaba iPhone 6c duyurulur mu?’ diyorduk, o da başka bahara kaldı fakat yine de sürpriz sayılacak bazı ürünler gördük. Onlardan bir tanesi şurada detaylıca açıkladığımız Apple'ın yeni kalemi Apple Pencil oldu.

Daha önce iPhone’larla ilgili edindiğimiz bazı bilgilerin gerçekleştiğini gördük. 8/1.5 MP çözünürlüğü artık geride bırakan Apple, 12/5 MP çözünürlüklü kameraya geçti ve kullanıcıların fotoğraf / video deneyimini birkaç kat daha arttırdı. 

Force Touch özelliğinin gelmesine kesin gözle bakıyorduk, sadece isim değişikliğiyle (3D Touch) bu teknolojinin artık yeni iPhone'larda yer aldığını öğrenmiş olduk. Özellikle aşağıda paylaştığımız reklam videolarından 3D Touch'ı anlatan videoyu izlerseniz tam olarak ne işe yaradığını çok daha iyi anlayacaksınız.

Sağlık uygulamalarına ne kadar önem verdiğini bir kez daha gösteren şirket, özellikle Apple Watch’a getirdiği yeni uygulaması AirStrip ile hastaların doktorlarla iletişimini daha kolay hale getirip bebeğinizin sağlık verilerini bile takip etmenizi sağlayacak. Bu sırada akıllı saatleri Apple Watch için gelecek olan Apple Watch OS2’yle ilgili bilgiler de paylaşıldı.

Günün sonunda tüm cihazlarına ve uygulamalarına yönelik toplam 9 video paylaşan Apple, ürünleri henüz kullanılmadan kullanıcılarının nelerle karşılaşacağını göstermiş. Şirketin yayınladığı tüm videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0