• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple'ın Yeni Üssü "Campus 2"'nin Son Durumunu Drone İle Çektiler

Apple'ın Yeni Üssü "Campus 2"'nin Son Durumunu Drone İle Çektiler

0
0
0
0
0
Apple'ın yeni genel merkezi olacak ve tüm enerjisini doğadan karşılayacak olan Campus 2'nin inşaatı tüm hızıyla devam ederken 4K çözünürlüğünde drone ile kaydederek paylaşıldı.
Bildiğiniz gibi Apple'ın genel merkezi yeni Campus 2 adındaki bir yere taşınacak. Uzun süredir yapımına devam edilen yeni üste Above Reno adlı YouTuber tarafından inşaat kaydedildi. 13.000 çalışana ev sahipliği yapacak olan Campus 2, tüm gereken enerjisini doğadan karşılayacak ve oldukça fütüristik bir tasarıma sahip olacak.

UFO denilen cisimlerden ilham alınarak tasarlanan yeni kampüs 150 dönümlük arazi üzerine kurulu HQ en gelişmiş genel merkezlerden biri haline gelecek. Bin kişilik kendi konferans salonu olacak olan Apple, büyük ihtimalle lansmanlarını artık bu alanda gerçekleştirerek katılımcılarını kendi evine davet edecek.



2016'nın sonlarında tamamlanması beklenilen Campus 2 büyük ihtimalle iPhone 8'in lansmanına ev sahibi olacak. 300 Bin merte karelik bir Ar-Ge merkezine de sahip olacak olan Apple'ın bu yeni mekanında akıllı arabasını da yapacağı söyleniliyor.

İşte bu genel merkeze ait çekilen 4K çözünürlüğündeki drone kaydını ve kampüsün son halini aşağıdaki videodan görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0