Apple Care+ Hizmeti Türkiye'ye Geliyor

0
0
0
0
0
Apple'ın uluslararası platformda kullanıcılarına sunduğu sistemlerden biri daha Türkiye'ye giriş yapmaya hazırlanıyor.
Apple'ın cihazlarına yönelik bir nevi sigorta sistemi sunduğu servisi Apple Care+, artık Türkiye'deki Apple kullanıcılarının ürünlerini de kapsayacak. Bizzat Apple Care şefi Tara Bunch tarafından yapılan açıklamada, Care+ servisinde yenilikler yapılacağı ve bu yenilikler sonucu uluslararası kullanıcı profillerine daha kolay erişileceği doğrulandı.

Hali hazırda pek çok ülkede aktif şekilde kullanılan Apple Care+, iPhone, iPad, iPod Touch ve Apple Watch ürünleri için oluşabilecek zararlara karşı bir güvence oluyor. Örneğin 99 dolar civarı bir fiyata iPhone'unuzu 2 yıllığına Apple Care+ servisine kayıt ettiriyorsunuz. Bu süreç içinde cihazınız zarar görürse, 79 dolar ödeyerek yenisini alabiliyorsunuz.
 

Sistemin Türkiye'de de aktif olacak olması, Apple kullanıcılarına önemli avantajlar sunmakta. Örneğin ABD seyahat edip bu ülkede bir Care+ ile bir Apple ürünü aldığınızda, Care+ üyeliğiniz Türkiye'de de geçerli olacak. Aynı şekilde Türkiye'de de satın alınabilecek sistem, benzer bir durumda yurtdışında da geçerli sayılacak.

Servisin Türkiye'de ne zaman hizmete gireceği konusunda henüz kesin bir tarih verilmiş değil ancak kısa bir süre içinde belli olmasını bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0