Apple Çin'in En Lüks Markası Seçildi

0
0
0
0
0
Yapılan anketlere göre Apple, Çin’in en büyük lüks markası seçildi. Çin’de üretilen hemen hemen her telefonda Apple’ın çizgisi olduğu düşünüldüğünde bu sonuç pek te şaşırtıcı değil.
Yapılan anketlere göre Apple, Çin’in en büyük lüks markası seçildi. Çin’de üretilen hemen hemen her telefonda Apple’ın çizgisi olduğu düşünüldüğünde bu sonuç pek te şaşırtıcı değil.

Lous Vuitton, Cartier ve Hermes gibi çok daha köklü markaların bulunduğu anketten alnının akıyla çıkan Apple, Çin’de hediye edilebilecek en prestijli hediye olarak görülüyor. Gelen haberlere göre Çin’in yeni yıl kutlamalarında Apple ürünleri adından söz ettirecek. Anketin diğer göze çarpan tarafıysa erkeklere verilebilecek en güzel hediye olarak akıllı saatlerin seçilmesi. Bu sonuca göre Nisan ayında piyasaya çıkacak olan Apple Watch’ların büyük rağbet göreceğini tahmin etmek zor değil. Çin’de yapılan bu anket sonucunda Apple’ın reklam stratejilerine yoğunluk vereceği ve sadece kullanıcıya özel ürünler tasarlayabileceği de gelen haberler arasında yer alıyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0