Apple'dan Duygulandıran Anneler Günü Reklamı!

1
0
0
0
0
Apple'dan Duygulandıran Anneler Günü Reklamı!
Şirketlerin anneler gününe özel reklam filmleri yayınlanmaya başladı. Apple'ın bu önemli gün için hazırladığı reklam izleyenleri duygulandırıyor.
Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan anneler gününe az bir süre kaldı. Bizleri dünyaya getiren, büyüten ve her anımızda emeği olan annelerimize ne kadar teşekkür etsek az. Tabii ki annelerimizin değerini sadece yılda 1 gün bilmek olmaz ama bugünü de boş geçmek olmaz… 

 Anneler ve Çocukların En Özel Anları

Teknoloji şirketleri de bu önemli güne yönelik reklamlarla duygusal yanımızı harekete geçirmeyi başarıyor. Bunlardan biri de Apple oldu ve bu güne özel hazırlanan bir reklam filmi yayınladı. Amatör fotoğraf ve videolardan oluşan reklam filminde, anneler ve çocukların özel anları paylaşılıyor. 
 

 Video ve Fotoğraflar iPhone ile Çekilmiş

30 saniyelik reklam filminde müzik olarak özel bir şarkı kullanılmış. İnternet ortamında reklamı izleyenler, duygusal şarkının ismini birbirlerine sorsa da maalesef bilen yok. Ayrıca, Shazam da şarkıyı listeleyemiyor ve bu da bize Apple’ın şarkıyı özel olarak hazırlattığını düşündürüyor. Reklam filminde yer alan fotoğraf ve videoların iPhone ile çekilmiş olduğunu da hatırlatalım.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0