Apple'dan 'Öpüşme Sahnesi Provası' İçeren Reklam Filmi!

1
1
0
0
0
Apple'dan 'Öpüşme Sahnesi Provası' İçeren Reklam Filmi!
Ürünlerini ilginç reklamlarla tanıtmaya devam eden Apple'ın yeni filmi de oldukça konuşulacak. Ünlü oyuncular Alison Brie ve Nikolaj Coster Waldau'nun yer aldığı reklam, öpüşme sahnesi provasını konu alıyor.
Yeni ürünlerinin tanıtım kampanyalarını sürdüren Apple, burada sizlerle paylaştığımız Kurabiye Canavarı'nın yer aldığı iPhone 6s reklamından sonra yeni bir çalışmaya daha imza attı. Apple TV'ye yönelik reklam filminde, hem yeni nesil cihazın özellikleri hem de Siri desteği ön plana çıkartılıyor.

 Apple TV ile Öpüşme Provası

Bu özellikleri etkili bir şekilde izleyicilere sunmak isteyen şirket, daha önceki birçok reklamında olduğu gibi yine ünlü isimlerden yararlanmış. Alison Brie ve Nikolaj Coster-Waldau'nun yer aldığı reklamda, hayali bir film seti canlandırılıyor. Kulis ortamında çekilecek öpüşme sahnesinin provasını yapan iki isim, bir yandan da Apple TV'den Nikolaj Coster-Waldau'nun oynadığı "1,000 Times Good Night" adlı filmdeki öpüşme sahnesini izleyerek kritik yapıyor.
 

 Siri Desteği Reklamda Nasıl Gösteriliyor?

Bu çalışma sırasında Apple TV'nin Siri desteği de etkili bir şekilde vurgulanıyor. Siri'den filmi ileri ve geri sarmasını isteyen ikili, öpüşme sahnesini izlemekten sıkılınca, "Game of Thrones" dizisini oynatmasını ve şarkı çalmasını istiyor. 1 dakikalık reklam filminde Apple TV'nin Siri desteği kısa ama öz bir şekilde anlatılmış. Reklam, Apple TV için kullanılan "Televizyonun geleceği" sloganı ile sona eriyor.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0