• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple Şimdi de Bir Çılgınlık Yapıp Dr. Dre İle Dizi İşine Giriyor!

Apple Şimdi de Bir Çılgınlık Yapıp Dr. Dre İle Dizi İşine Giriyor!

1
0
0
0
0
Apple'ın kendi televizyon içeriklerini üreteceği yönündeki iddialar detaylandı. Hollywood kaynakları, Apple imzalı ilk TV serisinde şirket yöneticisi Dr. Dre'nin oyunculuğu üstleneceğini belirtiyor. 
Apple'ın kendi orjinal televizyon içeriklerini üreteceğine yönelik geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialar neredeyse kesinleşti. Henüz resmi bir açıklama olmasa da, Cupertinolu şirketin Netflix ve Amazon gibi rakiplerini örnek alarak TV yapımcılığı için kolları çoktan sıvadığı gün yüzüne çıktı.

Hollywood Reporter sitesinin son haberine göre, Apple'ın ilk yapımında, rap müziğin efsane ismi ve aynı zamanda Apple yöneticisi olan Dr. Dre rol alacak.
 

 Şirketi için kamera karşısına geçiyor!
 

İddialara konu olan yapımın "Vital Signs" olarak adlandırılması bekleniyor. Gelen haberler, yarı otobiyografi şeklindeki serinin Dr. Dre'nin yaşam öyküsünden kesitler içereceği yönünde. Senaryodan sızan verilere göre, işin içinde müzik olmasına rağmen kolay izlenebilir ve komedi unsurlarının ağır bastığı bir yapım bizleri beklemiyor. Karanlık öykünün her bölümünde farklı duygulara odaklanılacağı belirtiliyor.


 

 Dr. Dre.'nin Beats'den Apple'a yolculuğu

Apple'ın dizi işine Dr. Dre ile girmesi ise şaşırtıcı değil. Rap efsanesinin hem müzik hem teknoloji alanında yerinde duramayan bir yapısı olduğunu önceki çalışmalarından biliyoruz. Beats ile endüstriye hızlı bir giriş yapan Dr. Dre, markası Apple tarafından satın alındıktan sonra Cupertinolu şirkete yönetici olmuş ve yeni projelerin geleceğinin müjdesini vermişti.
Henüz dizi konusunda açıklama yapmayı reddeden Dr. Dre'nin "her şirkete lazım" bir yönetici olarak gelecekte nasıl sürprizlere imza atacağını biz de merak ediyoruz.


 

 Yeni dizi nereden yayınlancak?

Vital Signs ile ilgili son bir detayı da aktarmadan geçmeyelim. TV serisinin ülkemizde de kullanıma sunulan Apple Music servisi üzerinden izleyicilere ulaştırılacağı da Hollywood Reporter'ın iddiaları arasında. Serinin iTunes ve Apple TV üzerinden yayınlanıp yayınlanmacağı ise henüz belli değil. Konusu müzik ile ilişkili olsa da, bir TV serisinin neden müzik akış servisinden yayınlanacağını biz de anlayamadık! Bakalım Hollywood kaynaklarının iddiaları ne kadar gerçek olacak?
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0