iPhone 5SE ve iPad Air 3'ün Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

1
0
0
0
0
Apple, merakla beklenen Mart lansmanını canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. Hem de bu sefer canlı yayını Windows üzerinden de takip edebileceğiz.
Yılın önemli etkinliklerinden birine artık sayılı günler kaldı. 4-inçlik yeni iPhone SE ve 9.7-inçlik iPad Pro'nun görücüye çıkmasını beklediğimiz Apple lansmanı 21 Mart'ta düzenlenecek. 

Geçen sene Apple, dünyanın dört bir yanından takip edilen bu lansmanı canlı yayın ile sunmuştu. Ancak canlı yayını takip etmek isteyen kişiler bunu sadece Apple marka cihazları ile gerçekleştirebilmekteydiler.

Bu sene ise Apple, yaptığı resmi açıklama ile internetten canlı yayın özelliğini PC platformuna da sunacağını duyurdu. Tabi etkinliği takip etmek isteyen PC kullanıcılarının Windows 10 sahibi olması da gerekmekte.Kendi sitesinde etkinliğin duyurusunu gerçekleştiren Apple, canlı yayın özelliğinin iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple TV'nin yanı sıra Microsoft Edge için de sunulacağını bildirdi.

Dediğimiz gibi yeni 4-inçlik iPhone ve 9.7-inçlik iPad Pro'nun bu etkinlikte karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Bunların yanı sıra yeni Apple Watch serisi ve iOS ile OS X'teki güncellemeler de etkinlikte muhtemelen karşımıza çıkacak şeyler.

Kaynak: 9to5Mac
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0