Apple, Evinden Çalışacak Türk Çalışanlar Arıyor

0
0
0
0
0
Eğer ofiste çalışmak size göre değilse ve Apple’ın kriterlerine uyuyorsanız, mükemmel bir iş kariyerine sahip olabilirsiniz.
Apple, LinkedIN üzerinden tam da bizim karakterimize uygun, arayıp da bulamayacağımız bir iş ilanı yayınladı.

Ofis yerine evdeki konforla verimli çalışabileceğini düşünen kişiler için bir iş ilanı yayınlayan Apple, müşterilerinin teknik sorunlarını çözmeleri konusunda yardımcı olacak çalışma arkadaşları arıyor. İşi yalnızca teknik sorunların çözülmesi olarak sınırlandırmayan Apple, işe başvuracak kişilerden Apple’ın geniş ürün yelpazesi hakkında müşterilere bilgiler verebilecek donanımda olmaları kriterini şart koşuyor.

Apple’ın iş başvurusunda bulunan kişilerde aradığı ilk kriter, Almancayı akıcı bir şekilde konuşup yazı diline aktarabilmeleri. Zaten İngilizce’den bahsetmiyorum bile. Bunun dışında klasik ‘kendine güvenen, güçlü idari ve kurumsal becerilere sahip, yenilikçi ve motive edici’ gibi kriterler de aranıyor.Evden çalışacak olsanız da belirli bir saat kotanız bulunacak. Haftada 45 saatlik çalışma dilimini doldurmanız gerekiyor, ayrıca saatlerin esneklik gösterebileceğini de unutmamalısınız. Minimum 5Mbps download ve 1Mbps upload hızlarına sahip internetinizin bulunmasını şart koşan Apple, aradığı kriterler içinde Almancanızın çok iyi olmasını şart koşsa da CV’nizin kendilerine İngilizce olarak gönderilmesini istiyor. Son başvuru tarihi ise Haziran 2016.

Biraz meşakkatli gibi görünüyor olsa da sonunda Apple’la çalışmak var. Hangi zor olan şey kolay elde edilmiştir ki Apple’da çalışmak da kolay olsun, değil mi?

NOT: Bu arada Apple’ın 19 Mayıs tarihinde yayınladığı tüm iş ilanlarına şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0