Apple'ın Genel Merkezinde Bir Ceset Bulundu!!

1
0
0
0
0
Apple'ın Genel Merkezinde Bir Ceset Bulundu!!
Cupertino'da bulunan Apple binasında bir ceset bulunduğu bildirildi.
Ürettiği cihazlarla ve geliştirdiği teknolojilerle gündemimize gelen Apple, bu sefer hiç alışık olmadığımız bir olayın yaşanmasıyla haberimize konu oldu. Amerika kuruluşlu olan şirketin Cupertino'da yer alan genel merkezinde bir ceset bulundu. NBC tarafından bildirilene göre genel merkezin konferans odasında bulunan ceset, Apple'ın genel merkezinde görevli olan bir adama ait.

Santa Clara County Sheriff’s Office'de görevli olan yetkililer tarafından incelenen cesetin üzerinde bir silah bulunduğu ve adamın, kafasındaki yaradan kaynaklanan kanamadan öldüğü bildirildi. Olayı inceleyen polis, basına olayla ilgili herhangi bir bilgi vermedi fakat TMZ bir ses kaydı elde etmeyi başardı. Bu ses kaydından çok fazla bilgi elde edilmiyor ancak olayın bir 10-56 durumu olduğundan söz ediliyor. Bu kod, intihar olaylarında kullanılan kod olarak biliniyor.
 


Konu ile ilgili hiçbir bilgi paylaşmayan Apple, olayın yaşanmasından saatler sonra basın açıklaması yaptı ve olanlardan ötürü üzgün olduklarını bildirdi. Ölen kişinin ismini bile söylemeyen Apple sözcüleri, durum hakkında bilgi alınmasını ilginç bir şekilde engellemeye çalışıyorlar. İsmini vermeyen bir Apple çalışanı, merkezde olan olaydan ötürü kimsenin mola veremediğini ve olayın konuşulmasının yasak olduğunu açıkladı. İlerleyen günlerde bu cesetin kime ait olduğunu ve neden intihar ettiğini açıklayan bilgilere ulaşacağımızı umuyorum.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0