• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple'ın Genel Merkezinde Bulunan Cesedin Kimliği Tespit Edildi!

Apple'ın Genel Merkezinde Bulunan Cesedin Kimliği Tespit Edildi!

0
0
0
0
0
Apple'ın Genel Merkezinde Bulunan Cesedin Kimliği Tespit Edildi!
Apple'ın Cupertino'da bulunan genel merkezindeki cesetin, 25 yaşındaki yazılımcıya ait olduğu tespit edildi.
Ürettiği cihazlarla ve geliştirdiği yeni teknolojileriyle karşımıza çıkan Apple, dün yaşanan ilginç bir olayla gündemimize gelmişti. Apple'ın Cupertino, Kaliforniya'da bulunan genel merkezindeki bir ceset olduğu haberi yayılmıştı. Bölgeye giden ve araştırma çalışmalarına başlayan polis, kimliği belirlenemeyen bir erkek bedeninin konferans salonunda yer aldığını duyurmuştu. Konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmayan Apple yetkilileri, sadece bu kişinin bir Apple çalışanı olduğunu belirten 'çok genç ve yetenekli birini kaybettik' açıklamasını yapmışlardı.

Ceseti inceleyen ve ölen kişinin başındaki yaradan kaynaklanan kan kaybından öldüğünü saptayan bölge polisi, cesedin üstünde bir silahın bulunduğunu ve olayın intihar olduğunu düşündüklerini söylemişti. Cesetin kime ait olduğunu ve kaç gündür konferans salonunda bulunduğunu araştıracaklarını söyleyen polis ekipleri, bugün yeni bulgulara ulaştıklarını bildirdiler.
 


Yapılan araştırmalara göre konferans salonundaki kişinin adı Edward Mackowiak. Sadece 25 yaşında olan Edward, Apple'ın yazılım geliştiricilerinden birisi. Edward'ın ölümünden 'soyutlanmış olay' olarak bahseden bölge polisi, bu yazılımcı ve yazılımcının ölümü hakkında bilgi vermemekten kaçındı.

Ölen yazılımcının LinkedIn sayfasını şimdiden silmiş olan Apple, hala konu ile ilgili açıklama yapmadı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0